Konkurs fotograficzny w SP w Galinach

2020-03-05 07:04:32 (ost. akt: 2020-03-05 07:07:18)

Autor zdjęcia: Marek Kirkuć

W Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach po raz trzeci już zorganizowano konkurs fotograficzny. Tym razem tematem przewodnim był „Zimowy las wokół nas”.
W konkursie mogli uczestniczyć nie tylko uczniowie szkoły w Galinach, ale również uczniowie pozostałych szkół gminy wiejskiej Bartoszyce.

Tegoroczna edycja konkursu zachęcała dzieci do uwiecznienia uroków lasu w okresie zimowym. I chociaż zima w tym roku jest bardzo specyficzna, bo prawie bezśnieżna, to zorganizowany konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Autorom zdjęć udało się uchwycić piękno naszych lasów, czego efektem są bardzo ciekawe i oryginalne fotografie.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w piątek - 28 lutego. Wszystkie zdjęcia wzbudziły zachwyt jury, dlatego wybrać te najlepsze było niezwykle trudno.

Po długich obradach, komisja konkursowa postanowiła nagrodzić trzy najlepsze prace:

I miejsce zajął – Igor Kaplewski ze Szkoły Podstawowej w Bezledach,
II miejsce – Alicja Kapanajko ze Szkoły Podstawowej w Galinach
III miejsce – Zofia Jodko ze Szkoły Podstawowej w Bezledach.

Autorzy zdjęć otrzymali atrakcyjne nagrody od współpracującego ze szkołą Nadleśnictwa Bartoszyce.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii do naszej szkoły. Kolejny konkurs fotograficzny o podobnej tematyce w naszej szkole za rok!

Aniela Mickanis-BalcewiczCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: marko