Zakupy w Galerii Warmińskiej oraz Ekskluzywny Weekend Dla Dwojga. Do kogo trafiły nagrody? [LIVE]

2020-02-22 15:30:23 (ost. akt: 2020-02-23 17:09:44)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Za kilka godzin poznamy wyniki 59. Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa. Dowiemy się, kto znalazł się w złotej dziesiątce, kto został Trenerem Roku oraz kto wygrał głosowania w kategoriach sms-owych. A już wiemy, kto wygrał dwie nagrody w konkursie sms-owym.
Są to bony zakupowe o wartości 5000 złotych (do wykorzystania w Galerii Warmińskiej) oraz pakiet usług Ekskluzywny Weekend Dla Dwojga, który obejmuje: bezpłatne użyczenie samochodu marki Volvo od godz. 17 w piątek do poniedziałku do godz. 11, noclegi dla dwóch osób od piątku do niedzieli w Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, całodzienny pobyt w Termach Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim, a także nocleg z niedzieli na poniedziałek oraz uroczystą kolację w Gospodzie Galiny!

Przypominamy, że w konkursie chodziło o napisanie hasła zagrzewającego sportowców do walki.

Obie nagrody trafiły do autorów najbardziej kreatywnych haseł, ale niezbędny był jeszcze jeden warunek — uczestnicy tego konkursu koniecznie musieli odwiedzić Galerię Warmińską, bo to właśnie tam ogłoszono wyniki.Przypominamy - Bal Sportowca w hotelu Marina Club rozpocznie się dziś o godz. 19. Tradycyjnie imprezę otworzy redaktor naczelny „Gazety Olsztyńskiej” Igor Hrywna, potem będzie część artystyczna, czas na posiłek oraz licytacja sportowych pamiątek, z której dochód zostanie przeznaczony dla podopiecznych Fundacji Przyszłość dla Dzieci.

Mniej więcej po dwóch godzinach rozpoczniemy prezentację laureatów 59. plebiscytu. Na „pierwszy ogień” pójdą zwycięzcy kategorii sms-owych, potem poznamy Najpopularniejszego Sportowca Olsztyna, Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Olsztyńskiego oraz Trenera Roku, których wybrała plebiscytowa Kapituła. Dopiero wtedy rozpoczniemy prezentację „złotej” dziesiątki, która powinna zakończyć się około godziny 23.

Prezentację laureatów będzie można na żywo obejrzeć na naszej stronie internetowej gazetaolsztynska.pl, a gdy już poznamy wyniki plebiscytu, wtedy przystąpimy do losowania 20 000 złotych (sponsorem tej nagrody jest Bank Citi i Citi Handlowy). Najpierw plebiscytowa sierotka Marysia (lub sierotek Maryś) ze sterty kuponów wyciągnie jeden, po czym my zadzwonimy do osoby, która ten kupon poprawnie wypełniła (bo tylko takie bierzemy pod uwagę) i wysłała.