82 tysiące dla Olsztyna!

2020-01-31 10:14:31(ost. akt: 2020-01-31 21:17:31)
Gazeta Olsztyńska to oczywiście wspaniała tradycja. Cenimy ją i szanujemy. Wiemy jednak doskonale, że w dzisiejszych czasach musimy być stale przygotowani do zmian, jakie niesie nam nasz pędzący przed siebie świat.
Dlatego w „Gazecie Olsztyńskiej” i gazetaolsztynska.pl stawiamy na innowacyjność i właśnie na zmiany. Tradycja i nowoczesność nie są jednak sprzeczne i dają się łączyć w jedną całość. Dlatego w naszej pracy dla Państwa łączymy harmonijnie tradycję i nowoczesność. Dzięki temu przygotowujemy dla Was wciąż nowe treści, jak choćby pismo „Bez Gorsetu”.

Teraz przyszedł czas na bezpłatne wydanie popołudniowe „Gazety Olsztyńskiej”, swoisty prezent dla mieszkańców Olsztyna. Nasza popołudniówka z założenia ma być gazetą dobrych wiadomości. Postaramy się patrzeć na nasze miasto przez różowe okulary, pokazując co w nim dobrego i korzystnego dla nas, mieszkańców Olsztyna. Ale nie będziemy też uciekać od tematów ważnych społecznie.

Teksty i reklamy, które zamieściliśmy w tym pierwszym wydaniu, trafią właściwie do każdej olsztyńskiej rodziny. Bezpłatne wydanie popołudniowe „Gazety Olsztyńskiej” wydaliśmy bowiem w nakładzie ponad 82 tysięcy egzemplarzy. Przypomnę tylko, że Olsztyn ma nieco ponad 170 tysięcy mieszkańców. Warto więc znaleźć się w następnym wydaniu naszej popołudniówki i pokazać swój produkt czy usługę.

Igor Hrywna, redaktor naczelny Gazety Olsztyńskiej