Kortowiada 2020. Wydłuża się lista artystów, którzy zagrają na juwenaliach w Olsztynie

2020-01-28 16:01:21(ost. akt: 2020-01-28 14:01:37)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Coraz mniej czasu pozostało do tegorocznej edycji Kortowiady! Między 20 a 24 maja 2020 roku studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego będą już po raz 61 świętować w olsztyńskim miasteczku akademickim, czyli Kortowie.
W tym roku organizatorzy, czyli Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego, postawili na wspieranie zachowań proekologicznych, wybierając motyw przewodni Green Camp. W maju studenci będą mogli uczestniczyć w wielu wydarzeniach i aktywnościach, które będą miały na celu uświadamiać ich w kwestii dbałości o środowisko.

Poznaliśmy dziś kolejnego artystę, który wystąpi na Main Stage – będzie to Mrozu!


To wokalista, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Podczas 10 lat działalności na scenie wydał pięć albumów – promuje obecnie ostatni, świetnie odebrany przez słuchaczy. Zasilił grono, które uświetni swoimi występami festiwal studencki – przypominamy, że do tej pory zapowiedziano, że na scenie głównej będzie można zobaczyć i usłyszeć Wilki, Darię Zawiałow, duet Karaś/Rogucki, Hook oraz Łydkę Grubasa. Kolejne ogłoszenia już wkrótce!

Bilety można kupić tutaj.


Źródło: RUSS UWM w OlsztynieWięcej informacji o naszym uniwersytecie: >>> kliknij tutaj.

Obrazek w tresciCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl