Szukamy psa i kota na medal. Ostatni dzień na oddanie głosu!

2020-01-20 08:56:54(ost. akt: 2020-01-20 10:08:44)

Autor zdjęcia: pixabay

Dziś (20 stycznia) kończymy plebiscyt na psa i kota. Głosy można oddawać jeszcze do godziny 23:59. Publikujemy zdjęcia najgorętszej piątki w obu kategoriach. Na razie prowadzą Nero i Falco, czy to oni wygrają?
Kochamy nasze psy i koty, i lubimy się nimi chwalić. Teraz jest doskonała okazja. Czekamy na kolejne zgłoszenia udziału w "Plebiscycie na psa i kota" pod adresem: redakcja@gazetaolsztynska.pl. W treści wiadomości wpisujcie imię pupila i podajcie do siebie numer telefonu. Pamiętajcie, aby koniecznie dołączyć zdjęcie swojego psa lub kota.

Atrakcyjne nagrody czekają. Pies za pierwsze miejsce otrzyma: 10 zabiegów na bieżni wodnej, voucher na wizytę behawioralną zoopsychologa i tresera psów w domu właściciela psa i coś na ząb — zestaw smakołyków dla psa marki Vital Bite. Drugie miejsce to szkolenie podstawowe psa (pakiet złożony z 10 spotkań). Do tego komplet zabiegów pielęgnacyjnych w salonie fryzjerskim dla psów. Trzecie miejsce to voucher na wizytę behawioralną zoopsychologa i tresera psów w domu właściciela psa i komplet zabiegów pielęgnacyjnych w salonie fryzjerskim dla psów.

A co dostanie kot? Ten, który stanie na najwyższym podium, otrzyma trzymiesięczny zapas pełnoporcjowych karm dla kotów marki PreVital Naturel. Zgarnie też badanie kliniczne oraz badanie morfologiczne i biochemiczne (5 parametrów) krwi. Drugie miejsce to badanie USG jamy brzusznej wraz z przepływami naczyniowymi oraz smakołyki dla kotów marki PreVital Naturel. Trzecie zaś to kuweta bezpiaskowa oraz zestaw smakołyków dla kotów marki PreVital Naturel.

Zabawa trwa do 20 stycznia 2020. Głosujemy wysyłając sms-a pod numer 7248. Koszt jednego to 2,46 zł z VAT.
red.