Wypełnij kupon, będziesz mieć szansę wygrać 20 000 zł. Wyślij sms i weź udział w konkursie na 5000 zł

2020-01-13 07:27:04 (ost. akt: 2020-01-15 20:18:52)
Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Województwa Warmińsko-Mazurskiego trwa. Do 7 lutego czekamy na kupony i smsy z waszymi kandydatami. Jest to frajda dla obu stron, bo wygrywają i sportowcy, i głosujący.
Kto wierny jest tradycjom i od elektroniki woli papier — już wie, że codziennie na łamach „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego” drukujemy kupon plebiscytowy, w którym należy koniecznie wpisać dokładnie 10 nazwisk z listy kandydatów. Kuponów z mniejszą liczbą nazwisk jury plebiscytu po prostu nie uwzględni. Wypełnione kupony, bo oczywiście im więcej, tym lepiej — przesyłamy na adres siedziby Gazety Olsztyńskiej, ul. Tracka 5 w Olsztynie, lub dostarczamy osobiście.

Pragnę przy tym przypomnieć, że stwierdzenie im więcej, tym lepiej — w przypadku kuponów oznacza i większe szanse waszych ulubionych sportowców na tytuł Najpopularniejszego Sportowca w naszym województwie — ale i głosującym znacznie podnosi szanse na główną wygraną: 20.000 zł! Sponsorem tej nagrody jest Bank Citi i Citi Handlowy. Nie czekajcie, kupony wycinajcie i do nas przesyłajcie!

Dbamy także o wielbicieli smartfonów! To z myślą o nich przygotowaliśmy możliwość głosowania na ulubionych sportowców sms-em.. Kto chce zwyczajnie wskazać nazwisko w kategorii “Najpopularniejszy Sportowiec Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2019 Roku” — pod numer 7248 wysyła sms-a, w treści wpisując jedynie kod kandydata, który można znaleźć na stronie internetowej sport.wm.pl/plebiscyt. Prócz tej głównej kategorii tym samym sms-owym sposobem można wybrać również

Wypełnij kupon, będziesz mieć szansę wygrać 20 000 zł lub wyślij sms i weź udział w konkursie na 5000 zł.
Piłkarza Roku, Klub Sportowy, Sportowca bez Barier, Sportowe Wydarzenie Roku, Sportowy Talent Roku, Najpopularniejszego Sportowca Akademickiego, Akademickiego Sportowca bez Barier, Najpopularniejszy Club Fitness lub Siłownię, Najpopularniejszego Instruktora i Trenera Personalnego, Najpopularniejszego Biegacza Roku, Najpopularniejszy Ośrodek Jeździecki oraz Najpopularniejszego e-sportowca.

Każdy taki sms kosztuje 2,46 zł brutto. Głosujemy do 7 lutego.

Mamy też niespodziankę dla głosujących sms-em! Jeden z nich otrzyma bony zakupowe o wartości 5000 złotych do wykorzystania w Galerii Warmińskiej!

Trzeba tylko do 7 lutego 2020 r., konkretnie do godziny 23:59, wysłać pod nr 72051 sms-a, w którego treści powinno widnieć hasło zagrzewające sportowców do walki. Treść sms-a zaczynamy od KO.

Piszemy więc: KO.Bialo-czerwoni, nikt was nie dogoni! Albo: KO.Do boju Polacy, zwyciestwo mamy na tacy! Grunt, by całkowita długość jednego sms-a nie przekroczyła 160 znaków i by nie było w nim polskich znaków. Koszt sms-a to także 2,46 zł brutto. I nie łut szczęścia, a kreatywność właśnie zadecyduje o zwycięstwie w tym konkursie.

To nieprawda, że kreatywność może mieć wyłącznie artysta malarz, muzyk, pisarz lub dziennikarz. Kreatywność jest cechą osobowości, z którą najlepsi rodzą się i rozwijają na długo, zanim wybiorą studia i zawód…! Owszem, kreatywność rzeczywiście najbardziej sprawdza się, a i jest ceniona w świecie biznesu i gospodarki: pomaga w pracy, bo oryginalny i sprytny sposób na poprawę efektywności jest zawsze w cenie. Nie mówiąc już o tym, że bez kreatywności część zawodów po prostu nie istnieje…! Często to właśnie od indywidualnej kreatywności pracowników zależy sukces całej firmy. Ale kreatywność sprawdza się nie tylko w biznesie. Także w codziennym życiu. Dziś może być narzędziem do zdobycia nagrody! Więc łapcie komórki, twórzcie hasło i wysyłajcie sms-a!

Chętni na nagrodę, czyli 5000 zł w bonach, będą musieli spełnić jeszcze jeden warunek! 22 lutego o godz. 16 koniecznie musicie odwiedzić Galerię Warmińską, bo tam właśnie zostaną ogłoszone wyniki. Przedstawiciel komisji najpierw odczyta najbardziej kreatywne hasło, po czym zadzwoni do jego autora, ten musi telefon odebrać i w ciągu pięciu minut pojawić się na scenie. Jeśli telefonu nie odbierze lub będzie zbyt daleko od Galerii Warmińskiej, wtedy przed szansą stanie autor kolejnego wyróżnionego hasła.

Drodzy Czytelnicy! Doceńcie sportowców, podziękujcie im za sportowe emocje! Wszystkim bez wyjątku życzę powodzenia i… nietuzinkowych oraz bardzo kreatywnych pomysłów na hasło!

Magdalena Maria Bukowiecka


Zobacz inne artykuły o plebiscycie i kategorie sms-owe : Kliknij tutaj


https://m.wm.pl/2020/01/orig/ramka-08-01-2020-602815.jpg

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD