Szukamy Gwiazdkowych Brzdąców

2019-11-12 13:30:00(ost. akt: 2019-11-13 10:42:08)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

NASZA AKCJA\\\ Zosia Ciska z Olsztyna to kolejna kandydatka do tytułu Zimowy Brzdąc 2019. Czekamy na kolejne zdjęcia Państwa pociech w zimowej scenerii! Mały zwycięzca trafi na okładkę tygodnika Gazety Olsztyńskiej. Zapowiada się świetna zabawa!
O tytuł Zimowego Brzdąca walczy m.in. urocza Zosia Ciska. — Córka ma aktualnie skończone 9 miesięcy. Jest uśmiechniętym łobuzem i chciałaby zostać Zimowym Brzdącem — pisze jej mama Karolina Ciska z Olsztyna w mailu do redakcji.

Dzieci są rożne: nieśmiałe, spokojne albo energiczne i żywiołowe. Bez wyglądu na to, jakie są, jedno jest pewne: są największymi skarbami dla swoich rodziców. Nic dziwnego, że rodzice chcą się nimi chwalić. Dlatego portale społecznościowe są zapełnione zdjęciami pociech. I choć mówi się, że w internecie nic nie ginie, prawda jest zupełnie inna! Życie posta zamieszczonego na portalu społecznościowym jest bardzo krótkie i ulotne.

Nikt z nas nie pamięta, jakie zdjęcie dodał na Facebooku miesiąc temu. Dlatego warto zdjęcia wywoływać i wkładać do rodzinnego albumu. Tylko kto w dzisiejszych czasach ma na to czas? My oferujemy wspaniałą zabawę, która zostanie pamiątką na całe lata. Dlatego jak co roku startujemy z lubianym przez naszych czytelników plebiscytem Zimowy Brzdąc 2019.
Nasz plebiscyt może być wyjątkowym prezentem na święta Bożego Narodzenia! W jaki sposób?

Wystarczy, że wyślą państwo zdjęcie swojego dziecka. W przypadku dzieci z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego mały laureat pojawi się na okładce „Naszego Olsztyniaka” 20 grudnia!

To wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Taki, który nigdy się nie znudzi. I który będzie pamiątką na lata. Mały zwycięzca po latach na pewno podziękuje nam, że sprawiliśmy mu taki prezent.

prosimy wysyłać na adres: redakcja@gazetaolsztynska.pl

Zgłoszenia dzieci z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego:

Dziecko zawsze fantastycznie prezentuje się na zdjęciach. Ma w sobie wyjątkowy urok. Nieważne, czy utrwaliliście je państwo w momencie jak lepi bałwana czy jak zjeżdża na sankach. Nie ma jeszcze śniegu? Nic nie szkodzi. Może uchwycić moment, kiedy na niego czeka? Kiedy patrzy z tęsknotą za okno?

Albo świetnie prezentuje się w swetrze z uroczym reniferem?
Pani Anna, mama 2- letniego Julianka Kłosa przesłała nam jego zdjęcie w pięknej zimowej scenerii. Chłopiec jest jednym z naszych pierwszych kandydatów.

Nasza akcja Zimowy Brzdąc co roku cieszy się popularnością. Dostajemy mnóstwo zdjęć. Mamy nadzieję, że i tym razem zechcą państwo się pochwalić zdjęciami swoich pociech. To nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim pamiątka na lata. To akcja, która buduje więzi rodzinne i wzmacnia relacje, bo przecież cała rodzina solidarnie walczy o zwycięstwo swojej pociechy.

Czy nie jest przyjemnie, siedząc wspólnie przy stole, sprawdzać ranking? Motywować się i wspierać? Zaangażować dawno niewidzianą rodzinę do wspólnej akcji? Może dzięki naszemu plebiscytowi zadzwonią państwo do cioci, z którą nie mają kontaktu od lat? Odświeżą relacje i zbudują mocniejsze więzi?

Zimowy Brzdąc to akcja, która łączy, a nie dzieli. To czas na wspólne wybieranie odpowiedniego zdjęcia, na rozmowy i na wspomnienia. Skłania do refleksji i wspólnego spędzania czasu. Rodzice zimowych brzdąców z poprzednich edycji często powtarzali, że razem z dzieckiem wybierali zdjęcie do konkursu. A przy tym rodziły się wspomnienia. — Dzięki tej akcji na nowo zbliżyliśmy się do siebie — mówili.

Jak zatem zgłosić dziecko do plebiscytu? Wystarczy przysłać jedno jego zdjęcie na odpowiedni dla powiatu adres, np. bartoszcyce@gazetaolsztynska.pl, elk@gazetaolsztynska.pl ( dla Olsztyna i powiatu olsztyńskiego jest to redakcja@gazetaolsztynska.pl ) Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2019.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać:
-zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystania wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu,
-akceptację postanowień regulaminu (Zgadzam się na wykorzystania przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu oraz akceptuję postanowienia regulaminu);
- imię i nazwisko rodzica/opiekuna oraz numer telefonu do kontaktu.
Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia laureatów i opublikowania wyników.

W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 9.11.2007 roku. W temacie wiadomości e-mail należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2019.
Plebiscyt potrwa od 9 listopada do 15 grudnia 2019 roku i swoim zasięgiem obejmuje województwo warmińsko-mazurskie.
Głosowanie potrwa do 15 grudnia 2019 roku.
AT