Szukamy Dziewczyny Lata

2019-07-23 14:03:08 (ost. akt: 2019-07-23 14:06:14)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Tylko raz w roku jest okazja, żeby pokazać swój wdzięk i urodę i zdobyć tytuł Dziewczyny Lata. Dlatego, drogie panie, nie przegapcie tej okazji! Jeszcze macie czas, żeby wziąć udział w naszym konkursie i zawalczyć o zwycięstwo.
Od kliku dni na prowadzeniu rankingu regionalnego znajduje się Małgorzata Kulesza z miejscowości Zalbki ( gm. Dywity). Czy tej pięknej kandydatce przypadnie tytuł Dziewczyna Lata 2019? Tego dowiemy się już wkrótce.
Tegoroczna edycja Dziewczyna Lata 2019 jak zwykle cieszy się wielką popularnością. Do zabawy zapraszamy wszystkie pełnoletnie panie. Nie mamy ograniczeń wiekowych. Jeśli czujesz się młoda, to to, ile masz lat, nie ma najmniejszego znaczenia! Najważniejsze, że czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem, pewnością siebie i uśmiechem.
Masz swoje ulubione zdjęcie, którym chcesz się pochwalić? Wesołe zdjęcie z wakacji na przykład na tle Łuku Triumfalnego albo eleganckie zdjęcie z rodzinnej uroczystości, na której błyszczysz w nowej sukience? A może masz fotografię, na której skaczesz na trampolinie, jedziesz na rolkach lub ćwiczysz jogę? A może po prostu takie, na którym promiennie się uśmiechasz? Koniecznie przyślij je do nas. Czekamy na nie. Jest jeszcze czas! Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia.

W naszym plebiscycie "Dziewczyna Lata 2019" mogą brać udział tylko pełnoletnie mieszkanki województwa warmińsko-mazurskiego. Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", powiatowych — na pierwsze strony naszych tygodników.

Laureatki otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms-em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany kandydatce z danego powiatu. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego sms-a wynosi 2,46 zł brutto.

Głosowanie potrwa do 25 sierpnia 2019 r. do godz. 23.59.


Ranking Regionalny

Regulamin: kliknij tutaj

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

Unia Europejska

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.