Przedszkolaki z Bezled odwiedziły park rozrywki. ZDJĘCIA

2019-06-14 11:20:52(ost. akt: 2019-06-14 11:29:49)
Nowa Holandia to park rozrywki z wieloma atrakcjami. 10 czerwca dzieci 5-letnie i 6-letnie z przedszkola w Bezledach uczestniczyły w wycieczce do tego niezwykłego miejsca.
Podczas czterogodzinnego pobytu dzieci pokonywały różne tory przeszkód, skakały na trampolinach, zjeżdżały z wysokich zjeżdżalni, przechodziły przez tunele.

Szczególnie przypadł im do gustu park linowy oraz przejażdżka tramwajem wodnym kanałami wokół wysepek, na których oglądać można było m.in. repliki posągów Moai z Wyspy Wielkanocnej, czy modele kamiennego kręgu z południowej Anglii.

Wiele emocji wzbudziła także Wyspa Potworów, gdzie można było spotkać Yeti i potwora z Loch Ness, dinozaury oraz usłyszeć przeraźliwe odgłosy. Przedszkolaki zwiedziły też mini ZOO, ptaszarnię oraz nietypowe budowle.

Pobyt w Rodzinnym Parku Rozrywki dostarczył uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń i radości. Dzieci pod czujnym okiem przewodnika, wychowawców i rodziców zachowywały się wzorowo, przestrzegały regulaminu wycieczki, zasad bezpieczeństwa. To była udana wycieczka.

Alina Dymek


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty