Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

2019-06-10 14:26:20(ost. akt: 2019-06-13 09:39:30)

Autor zdjęcia: Centrum BARKA

Okres przedwakacyjny obfituje w uroczyste, pełne podsumowań i refleksji zakończenia. Takie było również zamknięcie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Górowie Iławeckim.
Podziękowania za działalność Uniwersytetu i gratulacje za miniony, aktywny rok akademicki złożyli burmistrz miasta Jacek Kostka, prezes Stowarzyszenia "Jesteśmy Razem" Piotr Baczewski i dyrektor Ośrodka Kultury Sylwia Rosochacka.

W opinii słuchaczy miniony rok akademicki był rokiem bardzo udanych przedsięwzięć, które przyniosły oczekiwane rezultaty i służyły z powodzeniem aktywizacji intelektualnej, psychicznej i fizycznej słuchaczy. Różnorodność oferty pozwoliła każdemu znaleźć te formy kształcenia, które dawały możliwość rozwoju.

Życzymy słuchaczom wytrwałości w dalszej działalności edukacyjnej i do zobaczenia po wakacjach!

Centrum Barka


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: CentrumBARKA