Bezledy. Ubrali choinkę we własnoręcznie wykonane ozdoby

2018-12-15 08:22:34(ost. akt: 2018-12-15 08:26:47)

Autor zdjęcia: Beata Złonkiewicz

Przedszkolaki oraz dwie mamy i babcia postanowiły ubrać choinkę w ozdoby, które wykonają samodzielnie. Tak też się stało i w grupie Biedronek w przedszkolu w Bezledach stanęła pięknie udekorowana choinka.
W związku, iż z początkiem grudnia do naszej grupy Biedronek z Punktu Przedszkolnego w Bezledach zawitał gość – piękna zielona choinka, odbyły się zajęcia z udziałem dwóch mam i jednej babci naszych dzieci, które pomagały przy wspólnym wykonywaniu ozdób świątecznych.

Wszyscy bardzo się zaangażowali, dzięki czemu praca ta była jedynie przyjemnością i miłym spędzeniem czasu, a pomysł wykonania bombek oraz łańcucha choinkowego okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż dzieciom bardzo spodobała się technika ich zdobienia. 

Dziękujemy naszym dzielnym mamom: pani Kindze i pani Kasi oraz babci: pani Marioli za przybycie i pomoc, a mamie Arka za zorganizowanie zajęć.

Dzięki nim, tego samego dnia nasze biedronkowe drzewko zostało odziane w najpiękniejsze ozdoby choinkowe.

Beata Złonkiewicz


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty