II etap prestiżowego Osiedla Aurora już w sprzedaży

2018-10-31 12:49:51 (ost. akt: 2018-10-31 13:59:08)
Drugi etap prestiżowego osiedla Aurora zlokalizowanego najprawdopodobniej w najlepszym miejscu Olsztyna już w sprzedaży!
To osiedle otoczone zielenią jest absolutnym numerem jeden wśród deweloperskich projektów. Bezpieczne i rodzinne — takie jest Osiedle Aurora zlokalizowane na olsztyńskich Nagórki. Właśnie rozpoczęła się sprzedaż mieszkań z drugiego etapu inwestycji w cenie od 5400 zł/m2.

Cisza i zieleń, prywatne ogródki o wielkości nawet do 55 mkw., balkony do 17 mkw., place zabaw i siłownie zewnętrzne na wyłączność mieszkańców Aurory. To tylko niektóre z wielu atutów osiedla powstającego w jednej z najbardziej zielonych stref miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie największego parku miejskiego. Nowoczesny design budynków jest efektem pracy najlepszych olsztyńskich architektów.— Bryły budynków są umiejscowione w ten sposób, by zmaksymalizować naświetlenie mieszkań i zapewnić im wyjątkowy widok na park i zieleń, co przy takiej lokalizacji jest niezwykle istotne. Z mieszkań będzie można podziwiać unikatową panoramę miasta — mówi Milena Łebkowska, manager biura sprzedaży Osiedla Aurora. Osiedle jest zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną prywatność jego mieszkańcom. Duże odległości pomiędzy budynkami wewnątrz jednego kompleksu są rzadkością na olsztyńskich osiedlach. Dbając o komfort mieszkańców przy każdym z etapów osiedla projektujemy zielone patio ze strefą rekreacyjną, co zapewni widok na zieleń oraz kontakt wzrokowy z dziećmi bawiącymi się na placu zabaw. Dzięki temu cały kompleks będzie tworzył spójną, funkcjonalną całość.Mieszkania na parterze mają wydzielone prywatne ogródki, wyżej mieszkania zaopatrzono w przestronne balkony, natomiast apartamenty zlokalizowane na dwóch ostatnich kondygnacjach posiadają luksusowe tarasy o wielkości do 79 mkw. Dodatkowo budynki Osiedla Aurora będą wyższe od sąsiadujących z nimi osiedli. Wszystkie mieszkania i apartamenty projektanci stworzyli tak, by zapewnić największą funkcjonalność i ergonomię. Każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie tu swoje wymarzone miejsce. Deweloper oferuje szereg wariantów wnętrz, zarówno z otwartą kuchnią, jak i wydzieloną jako dodatkowe pomieszczenie. Do lokali prowadzą nowoczesne klatki schodowe z cichobieżnymi windami.

Inwestor zadbał również o przestrzeń odpoczynku. Wewnątrz inwestycji zostało zaprojektowane ciche wnętrze — prywatna zieleń, miejsca do odpoczynku, strefa fitness dla rodziców i place zabaw dla małych dzieci. Cały teren będzie monitorowany i ogrodzony. W dodatku, co również nie jest spotykane w przypadku olsztyńskich realizacji deweloperskich, wewnątrz kompleksu nie zaplanowano części handlowej. Wszystko po to, by podkreślić, że to osiedle przyjazne rodzinom, które stwarza warunki do aktywnego oraz bezpiecznego wypoczynku i relaksu po dniu pełnym pracy.
W tej chwili rozpoczęła się sprzedaż mieszkań z II etapu inwestycji Osiedla Aurora. W 7-kondygnacyjnym budynku zaprojektowano 138 mieszkań o metrażach od 26 mkw. do 106 mkw., w cenach od 5400 zł/m2. W I etapie inwestycji pozostały ostatnie mieszkania w cenach od 5200 zł/m2.


W celu zapoznania się ze szczegółami lokalizacji, projektu, warunków rezerwacji i zakupu mieszkania należy skontaktować się z biurem sprzedaży, które znajduje się obok placu budowy przy ulicy Barcza w Olsztynie.Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, w soboty — 10-14, tel.: 724 222 323
e-mail: mieszkania@aurora.olsztyn.pl
Więcej na stronie: www.aurora.olsztyn.pl