Patrycja wyprzedziła Wiktorię!

2018-07-13 09:03:33(ost. akt: 2018-07-13 09:56:03)
Aleksandra Olszewska, kandydatka do Dziewczyny Lata 2018: — W życiu idę za ciosem!

Aleksandra Olszewska, kandydatka do Dziewczyny Lata 2018: — W życiu idę za ciosem!

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Wielkie zmiany w rankingu regionalnym Dziewczyny Lata 2018! Dotychczasowa liderka Wiktoria Jarmałkowicz, spadła na drugie miejsce. Na prowadzenie wysunęła się Patrycja Przybyszewska z Wolnicy. A my przedstawiamy kolejną kandydatk
Ranking regionalny Dziewczyny Lata nabiera tempa. Trwa zacięta rywalizacja, a emocje sięgają zenitu. Najbardziej zaskakująca jest zmiana liderki rankingu regionalnego.

Na pierwszą pozycję wskoczyła Patrycja Przybyszewska z Wolnicy, która przez ostatni tydzień zajmowała drugie miejsce. To młoda mama, która udowadnia, że mimo licznych obowiązków, może zrobić coś dla siebie. Nasz konkurs został bardzo ciepło przyjęty przez kobiety. Wciąż dostajemy zgłoszenia nowych odważnych dziewczyn, które zdecydowały się wziąć udział w naszej zabawie.

Kim jest jedna z ostatnich kandydatek do Dziewczyny Lata 2018? Aleksandra Olszewska obroniła niedawno licencjat w Wyższej Szkole Policyjnej w Szczytnie. Wcześniej skończyła szkołę mundurową w Suwałkach. Mieszka z chłopakiem w Nartach. W tej malowniczej miejscowości otworzyli bar, więc pracowicie spędza wakacje. Ma 22 lata. Czy czeka ją przyszłość w mundurze?
— Skończyłam cywilne studia — opowiada. — Będę je kontynuować. Chciałabym pracować w jakiejś agencji bezpieczeństwa.

Na razie Ola ma za sobą praktyki w wydziale prewencji komendy policji w Suwałkach. — Odwiedzaliśmy przedszkola, szkoły i inne placówki. Tłumaczyliśmy dzieciom, jak należy dbać o swoje bezpieczeństwo — wspomina.
Nie boi się wyzwań. Mimo że zamierza pracować w policji jako cywil, nie porzuca myśli o założeniu munduru. — W życiu idę za ciosem — mówi zadziornie.

Nasza kandydatka do tytułu Dziewczyna Lata 2018 uwielbia aktywny wypoczynek. Chętnie pływa łódką. W jej życiu ważny jest też sport. Kilka razy w tygodniu trenuje na siłowni. Gra też w piłkę nożną. — Sport po prostu to coś, co sprawia mi przyjemność — mówi.

Oli marzą się wojaże. Gdy była dzieckiem, wiele podróżowała. Chciałaby odwiedzić wiele krajów.

Nie ma ulubionego stylu ubierania się. Strój dobiera do okoliczności. Świetnie czuje się zarówno w eleganckiej sukience, jak i w szortach.

Jesteś młodą kobietą w wieku od 18 do 30 lat? To również możesz powalczyć o tytuł Dziewczyny Lata 2018. W zabawie mogą brać udział wyłącznie osoby zameldowane w naszym województwie. Na terenie danego powiatu mogą uczestniczyć osoby tam zameldowane. E-mail do redakcji powinien zawierać: zgodę kandydatki na wykorzystanie jej wizerunku na potrzeby konkursu oraz akceptację postanowień regulaminu.

Tytuł Dziewczyny Lata w danym powiecie (powiat olsztyński i Olsztyn oraz powiat elbląski i Elbląg tworzą wspólne kategorie) otrzymają kandydatki, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.
Tytuły zostaną przyznane w tych powiatach, w których będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej.

Tytuł regionalny otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.
Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia do godz. 10.


Ranking regionalny TOP 10 Dziewczyna Lata 2018. Kliknij tutaj