Dziewczyna Lata musi być uśmiechnięta

2018-07-07 13:40:00(ost. akt: 2018-07-26 13:14:45)

Autor zdjęcia: uczestniczka konkursu

Nasza akcja\\\ Zdjęcie w internecie żyje tylko chwilę. My proponujemy Wam zabawę, która przyniesie pamiątkę na całe życie. Szukamy Dziewczyny Lata! Wiktoria, Patrycja i Katarzyna są w pierwszej trójce. Czy któraś z nich trafi na okładkę?
Spontaniczna decyzja, chęć przeżycia przygody czy ochota na dobrą zabawę — to powody, dla których kandydatki konkursu Dziewczyna Lata przesyłają do nas zdjęcia, są różne.
Wiktoria Jarmałkowicz z Mrągowa, która wiedzie prym w rankingu regionalnym, o naszej akcji dowiedziała się z Facebooka „Gazety Olsztyńskiej”.— W ciągu minuty zdecydowałam, które ze swoich zdjęć wysłać. Chciałam spróbować dla zabawy!

Dlaczego warto wziąć udział w naszej akcji? — Po prostu dobrze jest się pokazać — przekonuje. — Może to być tylko przygoda, ale może to być także szansa na karierę! Nasza kandydatka w maju zdawała maturę. Chce studiować pedagogikę i pracować z dziećmi. — Mam z nimi świetny kontakt — przekonuje.
Wiktoria najbardziej lubi w sobie pewność siebie i otwartość. I to, że, jak mówi, dobrze sobie radzi w życiu.
Wakacje przeznacza na odpoczynek. W planach ma wyjazd nad morze. I czeka na wielką miłość.
Z kolei Patrycja Przybyszewska, mieszkanka Wolnicy (gm. Lubomino), ma 21 lat i jest szczęśliwą mamą 5-miesięcznego Szymona. To jej partner i tata Szymona namówił ją, żeby spróbowała swoich sił w naszej akcji. — Młoda mama może być zadbaną i spełnioną kobietą — uważa.

Ma to szczęście, że w trudach macierzyństwa wspiera ją ukochany partner. — Nie ma problemu, żebym wyszła na zakupy albo do kina. Oczywiście całe dnie spędzam z synkiem. Ale jeśli chcę się spotkać z koleżanką, partner chętnie zostaje sam z Szymonkiem — opowiada.
Patrycja z zawodu jest sprzedawcą, ale ciągnie ją do nauki. Myśli o szkole weekendowej. — Chcę jeszcze zaczekać z tym, zależy mi, żeby jak najwięcej czasu spędzić z synkiem — opowiada.
Jaka powinna być osoba, która zdobędzie ten tytuł? — Dziewczyna Lata musi być uśmiechnięta, naturalna i po prostu piękna — uważa nasza kandydatka. — Musi też dobrze swoją urodę pokazać.
Konkursowe zdjęcie zrobiła jej przyjaciółka. — Nie myślałam nigdy o modelingu. Chyba za bardzo w siebie nie wierzę — mówi skromnie.

Z kolei Katarzyna Bojaruniec z Nowej Wsi Wielkiej (powiat lidzbarski) zajmuje trzecie miejsce w rankingu regionalnym. Zajmuje się pośrednictwem bankowym. — Lubię pracę z ludźmi. To jest to, czym chcę się zajmować — opowiada.
Decyzja o próbie zostania Dziewczyną Lata została przez nią podjęta spontanicznie. — Pomyślałam: czemu nie?

Zwykle robimy sobie zdjęcia, a później wstawiamy je do internetu. Jednak w sieci życie posta jest krótkie. Po kilku dniach już mało kto o nim pamięta. My proponujemy wam zabawę, której zwyciężczyni trafi na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. To zawsze jest i będzie niezapomnianą pamiątką.

Szukamy Dziewczyny Lata 2018 „Gazety Olsztyńskiej” i naszych tygodników lokalnych. Czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem, pewnością siebie i uśmiechem? Zgłoś się do nas. A może chcesz, aby ktoś cię zauważył? Trzeba tylko, żebyś zdobyła się na odwagę. Pamiętaj: to może być początek czegoś nowego! To może być nowa letnia przygoda.
Szczegóły i ranking regionalny: KLIKNIJ TUTAJ