Wybierzmy wspólnie Mistrza Urody!

2018-06-05 22:33:47 (ost. akt: 2018-06-05 23:00:49)
Agnieszka Klimowicz

Agnieszka Klimowicz

Autor zdjęcia: Beata Smaka

Miała być malarką, ale wybrała fryzjerstwo. Agnieszka Klimowicz, właścicielka salonu fryzjerskiego "Aga" z Pisza, rok temu zdobyła tytuł Mistrza Urody w naszym konkursie. Dziś wspomina: „To był wielki prestiż i wyróżnienie”.
U Agnieszki Klimowicz, właścicielki salonu fryzjerskiego Aga z Pisza, wciąż coś się dzieje.

— Dopiero co wróciłam z kolejnego szkolenia — powiedziała nam wczoraj. — Jestem na bieżąco z najnowszymi trendami. W tym roku stawiamy na pastele. Chcemy mieć róż, błękit i brzoskwinie na głowie.

Ma 33 lata. Od 2004 roku prowadzi swój salon. Jej życie nabrało rozpędu rok temu. Wtedy w naszym konkursie jej salon fryzjerski zdobył tytuł Mistrza Urody w regionie.
— Klienci przychodzą do mnie i gratulują — mówiła nam w emocjach po ogłoszeniu wyników. — To bardzo fajne uczucie. Mam satysfakcję. Jest mi niezwykle miło, że tak się to wszystko potoczyło.

Pani Agnieszka podkreślała, że bez wsparcia klientów jej sukces byłby niemożliwy. Laureatka z sentymentem wspomina ubiegłoroczne potyczki.

— Taki konkurs to prestiż i reklama dla salonu — uważa. — Pamiętam, jak rok temu byłam pozytywnie zaskoczona tym zwycięstwem. A podczas konkursu klientki bardzo mi kibicowały. To było takie miłe! Naprawdę bardzo przyjemne i pozytywne doświadczenie.

Salon Aga cały czas się rozwija. W nim klientki mają okazję nie tylko zrobić wystrzałową fryzurę, ale też po prostu się zrelaksować.

— Stawiamy na masaże włosów, na pielęgnację. Mamy też sauny parowe. U nas nie ma miejsca na plotki, tylko na zwyczajny reset — opowiada Agnieszka Klimowicz.

Przypominamy, że pierwsze miejsce w regionie i w powiecie olsztyńskim w kategorii salon kosmetyczny zajął salon BELOVED BeautyPlace z Olsztyna.

Indywidualne podejście do klienta, niepowtarzalna atmosfera i wysoka jakość usług — tych atutów szukamy w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Bo zanim powierzymy komuś swoje włosy lub ciało, musimy najpierw mu zaufać. Dlatego wybór eksperta, który „zrobi z nas na bóstwo”, jest tak ważny!

Szukamy najlepszych w swoim fachu!

Trwa nasz konkurs na Mistrza Urody. Wyłonimy najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w regionie. Dlatego czekamy na zgłoszenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Wystarczy wysłać e-mail odpowiednio do miejsca zamieszkania, np. dla powiatu bartoszyckiego będzie to: bartoszyce@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego prosimy wysyłać na: ro@gazetaolsztynska.pl.

Tytuły Mistrza Urody w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się sms-ami). Najpopularniejsze w województwie zostaną te salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie.

Głosowanie trwa do 30 czerwca do godz. 23.59. Laureatów zaprezentujemy na łamach „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, w naszych tygodnikach lokalnych i na naszych stronach internetowych.

ta
Regulamin: kliknij tutaj