Bogusław Łatanyszyn: Trzeba być pracowitym i sumiennym

2018-01-31 11:40:00 (ost. akt: 2018-03-09 22:54:29)
Bogusław Łatanyszyn

Bogusław Łatanyszyn

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Nasz akcja\\\ Znamy pierwszych faworytów rankingu regionalnego na SuperSołtysa 2018! Na prowadzeniu jest Bogusław Łatanyszyn, sołtys wsi Minty w gminie Bartoszyce.
Bogusław Łatanyszyn, sołtys wsi Minty (gm. Bartoszyce) mówi z dumą, jak to się u niego na wsi wszystko zmieniło na lepsze, odkąd wziął sprawy w swoje ręce. Sołtysem jest dopiero pierwszą kadencję, a już i kawałek nowej drogi jest, i plac zabaw. Nic dziwnego, że to właśnie pan Bogusław prowadzi w naszym plebiscycie (dane z 31.01.2018)

Jaka, jego zdaniem, jest recepta na bycie Supersołtysem? — Pracowitym trzeba być i sumiennym! — odpowiada bez namysłu. Cieszy się, kiedy przyjezdni chwalą wieś. O tym, że bierze udział w naszej zabawie, dowiedział się od nas.
Na czwartym miejscu uplasował się Krzysztof Aleszczyk, sołtys wsi Lepaki Wielkie i Lepaki Małe (gm. Ełk). Ma zaledwie 27 lat, a urząd sołtysa pełni już drugą kadencję. — Ludzie mi po prostu zaufali — stwierdza. — Chyba się sprawdziłem w tej roli.

Jest rolnikiem, prowadzi swoją firmę i znajduje jeszcze czas, żeby pomóc mieszkańcom wsi. — Cieszę się, że doczekali się plaży. Jednak nie każdy ma dostęp do jeziora — mówi młody sołtys.

A my czekamy na kandydatury. Nazwiska sołtysów należy przysyłać na adres: wydawca@gazetaolsztynska.pl. Można je zgłaszać do 5 marca 2018 roku do godziny 15.

Głosowanie w plebiscycie potrwa do 9 marca. 


Ogłoszenie wyników regionalnych nastąpi na łamach „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego” oraz na stronie gazetaolsztynska.pl.

Regulamin: Kliknij tutaj

at2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD