Sędziów, bojówkarzy KODu i lewaków nie obsługujemy

2018-01-21 12:39:13(ost. akt: 2018-01-21 12:56:23)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Niedawno było głośno o lekarzu, co nie chciał leczyć "pisowców". Teraz Onet przypomniał pewien pub, w którym nie chcą obsługiwać wszelkiej maści "lewaków". Policja, prokuratura i władze miasta nie widzą w tym nic sprzecznego z prawem.
Przypomnijmy, że lekarz z Rumi pod Gdańskiem wywiesił na drzwiach swojego gabinetu kartkę z napisem >W tym gabinecie nie obsługujemy pacjentów z „PiS”>. Dlaczego? Bo wyposażenie tegoż gabinetu „zostało zakupione z dotacji funduszy WOŚP” (potem jednak wyjaśnił, że sprzęt kupił jednak za swoje). Jednych to wzburzyło, innych ucieszyło. Oczywiście zgodnie z politycznymi sympatiami.
Sprawa zrobiła się głośna. Medykiem (który już stracił pracę w przychodni) zajął się prokurator, a Rzecznik Praw Pacjenta Bartłomiej Chmielowiec wszczął postępowanie w sprawie praktyk naruszających zbiorowe prawa pacjentów.

Lekarz tłumaczy teraz, że był to jedynie "ironiczny żart". - Miał to być ironiczny, satyryczny żart na temat klauzuli sumienia i hipokryzji w dyskryminacji WOŚP. Ale tego nie są w stanie wszyscy zrozumieć - napisał na swoim profilu na FB.

Inaczej ma się sprawa z właścicielem pewnego pubu w Częstochowie, który swojego czasu wywiesił długą listę osób, których w jego lokalu nie będą obsługiwani. Lista niemile widzianych gości jest dość długa. Są wśród nich przedstawiciele "niedomiaru niesprawiedliwości" - sędziowie, prokuratorzy, kuratorzy, "wszelcy komuniści" - multikulti, multisex, genderowcy, zieloni" oraz "chuligańscy bojówkarze KOD-u". Generalnie "Lewacy". Sprawą zajmowała się policja i prokuratura. Obie uznały, że nie nastąpiło złamanie prawa.
Tak też uważa właściciel pubu, który mówi, że tablica ma prowokować do dyskusji. Do lokalu może wejść każdy i o ile nie manifestuje swoich lewackichh poglądów to będzie normalnie obsłużony.

W sukurs może mu przyjść minister Ziobro, który chce by „klauzula sumienia” obejmowała nie tylko lekarzy, ale też np. usługi. Tzn. żeby drukarz katolik miałby prawo odmówić druku ulotek propagujących homo, a drukarz homo ulotek o katolickim seksie. Czy jednak ta rozszerzona klauzula sumienia obejmowałaby też poglądy polityczne, o tym na razie nie wiadomo.

Na koniec trochę klasyki w dziedzinie "nieobługiwania". Scena z kultowego Misia Stanisława Barei:Komentarze (10) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Lubumba #2431597 | 89.228.*.* 1 lut 2018 22:05

  Kodorastów? Toż to patologia. Ja w moim barze nie obsługuję alimenciarzy. Przyjechał taki z kucykiem i krzyczał, że on jest liderem oPOzycji. Kazałem mu z góry zapłacić, a on na to, że zrobią zrzutę jego wyznawcy. POgoniłem dziada. Wziąłem za fraki i kopa na drogę. POszedł.

  Ocena komentarza: warty uwagi (22) odpowiedz na ten komentarz

 2. A tych sedziów z PiS?? #2426452 | 193.46.*.* 26 sty 2018 10:33

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. A tych sedziów z powiołania PiS?? co zdali egzaminy w Wałbrzychu po 51 podejściach albo przezs TK co ja wyrzucili za nieobecności i za to ze 30 % jej wyroków poległo w apelacji, albo córke Pana Piotrowicza co bez wymaganego dosw w Kłodzku sprawuje funkcje prokuratora będzie obsługiwał ? hahahaha oj głupi ten naród

 3. marek #2425383 | 83.6.*.* 24 sty 2018 19:58

  Ale się rypie w naszym kraju. Teraz dopier jest prawdziwe "róbta co chceta" Podobne do wypowiedzi Jurka owsiaka a jakże inne.

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz

 4. Niech państwo skończy decydować o sprawach pr #2424329 | 94.254.*.* 23 sty 2018 14:55

  Prywatny gabinet czy pub to niech właściciel sam decyduje o tym kogo obsługuje. Ktoś chce być naizistą czy komunistą to póki krzywdy innym nie robi niech sobie mówi co chce. Kiedy będzie wolność słowa w tym kraju?

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. grotun #2424186 | 217.99.*.* 23 sty 2018 12:33

   Coraz ciekawiej ! Zróbcie u nas RPA, USA z lat 60-70 tych, przedwojenną Warszawę i inne dziwolągi. Wydrukujcie i zawieście napisy "WHITE ONLY", "NUR FUR DEUTCHE" "KKK" i inne. Będzie wesoło! Aha, jeszcze rozdajcie wszystkim broń

   Ocena komentarza: warty uwagi (20) odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (10)