Kolejna rozprawa w sprawie siedemnastolatki brutalnie zgwałconej w Trękusku

2018-01-10 17:00:12(ost. akt: 2018-01-11 08:42:50)

Autor zdjęcia: mat. Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Północ

Tą sprawą żyła cała Polska. Oprawcy siedemnastolatki gwałconej w Trękusku znów stanęli przed sądem. Proces toczy się za zamkniętymi drzwiami.
O tej sprawie pisaliśmy wielokrotnie. Koszmar rozegrał się rok podczas ubiegłorocznych wakacji. Siedemnastolatka wsiadła do samochodu z mężczyznami, których poznała kilka dni wcześniej. Zdecydowała się pojechać z nimi do domu w Trękusku w gminie Purda.

Oprawcy gwałcili ją i katowali. Dziewczyna była też pojona alkoholem oraz faszerowana narkotykami. Sprawcy grozili ponadto, że ją zabiją, jeśli komuś opowie o tym, co ją spotkało. Koszmar młodej kobiety trwał dwa dni . Do czasu, kiedy jeden z bandytów odwiózł zmaltretowaną nastolatkę do Olsztyna.

Tym razem Krzysztof P. oraz Mirosław C. zostali oskarżeni o to bezprawnie pozbawili wolności, a następnie wielokrotnie zgwałcili małoletnią pokrzywdzoną. Ponadto obaj mężczyźni odpowiadają za posiadanie narkotyków. Na Krzysztofie P. dodatkowo ciąży także zarzut posiadania broni palnej bez wymaganego zezwolenia.

W środę (10.01) w Sądzie Okręgowym w Olsztynie odbyła się pierwsza w tym roku rozprawa w procesie dwóch mężczyzn. — W pierwszych terminach rozprawy, które odbyły się w październiku ub. roku sąd odebrał wyjaśnienia od obu oskarżonych, a następnie przystąpił do wykonania dalszych czynności dowodowych w tej sprawie polegających m.in. na przesłuchaniu świadków — informuje rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Olsztynie, Olgierd Dąbrowski - Żegalski. — Sąd do tej pory przesłuchał 20 świadków w tej sprawie.
Kolejni świadkowie mają być przesłuchiwaniu na rozprawach 18 i 19 stycznia.
atKomentarze (24) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Xoxo #2438958 | 62.140.*.* 13 lut 2018 06:39

  Tak bardzo ciekawa jestem kto pisal ten artykul :D

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 2. passat #2416157 | 94.254.*.* 12 sty 2018 09:45

  Znam calą rodzine i karzdy wie ze to bandyci i zlodzieje i narkomani a ich dzieci idą w ich slady naprzydlad Rafal M czyli mazi siedzi w Barczewie tam gdzue tatus Tomek P czyli benek to jest konfident policyjny kieds s[rzedal chlopaczka z klewek na psiarni a sam dalej chandluje dragami Mariusz P czyli Mariuszek tez jst dobry gigant takrze chandluje dragami a co do benka to on jezdzi bez prawka i jezdzi srebrnym golfem kombi srotem bo go nie stac nainny ciagnie laske dla psiarni konfitura jebana

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. pogromca cweli #2415527 | 88.128.*.* 11 sty 2018 15:05

   A Krzysztof P ( pieślak wyciska mi na torbie wągry, fajny chłopaczyna

   Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

   1. hmm #2415482 | 81.190.*.* 11 sty 2018 14:15

    Patologia i zwyrole zawsze mają jeden patent na obronę .... winą obarczyć ofiarę . Jest tego przykład w wielu komentarzach patologii pod tym artykułem. A problemem jest zawsze pobłażliwość i bezkarność która rozzuchwala patologię do takiego poziomu że przekraczają już wszelkie granice w przekonani że się wywiną tak jak wywijali się całe życie śmiechu wartymi wyrokami na papierku które im gwarantowały że mogą się zawsze swobodnie bujać na wolność. Tak czy siak ostatnio wprowadzony rejestr przestępców seksualnych jest chyba największym wymiarem kary ponieważ przestaną być anonimowi w każdym miejscu na świecie każdy będzie mógł ich zidentyfikować z imienia nazwiska i kartoteki dokonanych przestępstw jeszcze tylko w tym rejestrze brakuje zdjęć facjaty aktualizowanych obowiązkowo co miesiąc. aby każdy kto takich spotka wiedział z kim ma do czynienia i mógł napluć w gębę

    Ocena komentarza: warty uwagi (16) odpowiedz na ten komentarz

   2. Sprawiedliwy #2415374 | 84.62.*.* 11 sty 2018 11:57

    Sa ludzie, ktorzy beda wytrwale czekac az wyjda a wtedy beda te mendy tak dlugo maltretowac az sie im zyc odechce.

    Ocena komentarza: warty uwagi (11) odpowiedz na ten komentarz

   Pokaż wszystkie komentarze (24)