Maślanka z Mrągowa z wyróżnieniem

2017-11-14 17:57:22(ost. akt: 2017-11-14 19:11:12)

Autor zdjęcia: archiwum UM w Mrągowie

Podczas VII Festiwalu Promocji Gospodarczej wyróżnienie w kategorii gospodarczej zdobył Urząd Miejski w Mrągowie za projekt „Święto Maślanki Mrągowskiej”.
Ideą wydarzenia jest budowa platformy wymiany doświadczeń między specjalistami zajmującymi się promocją regionu – z uwzględnieniem promocji gospodarczej – a przedstawicielami otoczenia biznesu i nauki.

Podczas festiwalu, który odbył się w Iławie, ogłoszono także listę laureatów konkursu Pro Warmia i Mazury. Konkurs polegał na wyłonieniu najlepszych wydarzeń promocyjnych w kategoriach Promocja Ogólna oraz Promocja Gospodarcza. W konkursie uczestniczyły gminy z województwa warmińsko-mazurskiego, a także instytucje z otoczenia biznesu. Zgłaszane projekty mogły być realizowane w partnerstwie z przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi czy mediami.

Urząd Miejski w Mrągowie otrzymał wyróżnienie w kategorii gospodarczej za projekt „Święto Maślanki Mrągowskiej”. Nagrodę odebrała - nomen omen - Magdalena Maślanka z referatu strategii, rozwoju i promocji, która w imieniu miasta i firmy Mlekpol podziękowała za wyróżnienie. - Cieszę się, że największa mrągowska firma angażuje się w lokalne sprawy i w taki sposób buduje tożsamość swojej marki - mówiła Magdalena Maślanka.

W tej samej kategorii najważniejszą nagrodę otrzymał Urząd Miasta i Gminy Ryn za gminny program budowy mieszkań komunalnych pod nazwą „Dla zaradnych w Rynie”. W kategorii ogólnej zwyciężyła całoroczna kampania promocyjna popularyzująca postać Mikołaja Kopernika oraz jego związki z Olsztynem, której inicjatorem jest Urząd Miasta Olsztyna.

Źródło: UM

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. 4d! #2375667 | 89.228.*.* 16 lis 2017 14:27

    z opakowania na maślance mrągowskiej, wyczytałem że robią ją w grajewie

    odpowiedz na ten komentarz