Groził żonie, że ją zabije. Trafił do zakładu karnego

2017-10-03 10:48:39(ost. akt: 2017-10-03 10:56:08)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP

Na najbliższe 3 miesiące trafił do Zakładu Karnego 46-letni mieszkaniec gm. Lelkowo, który wszczął awanturę domową i groził spaleniem mieszkania wraz z rodziną. Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie przez dzielnicowego, który kontrolował rodzinę w ramach procedury Niebieskiej Karty.
Policyjna interwencja w mieszkaniu sprawcy przemocy domowej zakończyła się dla 46-letniego mieszkańca gm. Lelkowo zatrzymaniem w Zakładzie Karnym. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę w mieszkaniu, znęcał się psychicznie nad żoną, groził jej pozbawieniem życia i spaleniem mieszkania.

Zdesperowana kobieta poinformowała o wszystkim dzielnicowego, który odwiedzał rodzinę w ramach procedury Niebieskiej Karty. Dzielnicowy bardzo dobrze znał sytuację, wiedział, że 46-latek został skazany prawomocnym wyrokiem za znęcanie się nad rodziną. Widząc jego zachowanie odizolował awanturnika od rodziny. O całej sytuacji policjanci powiadomili kuratora zawodowego.

Mężczyzna spędził dwie noce w policyjnym areszcie. W tym czasie dzięki współdziałaniu policjantów i kuratora sędzia wydał postanowienie o natychmiastowym umieszczeniu sprawcy w Zakładzie Karnym.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Nikt ważny #2343268 | 83.21.*.* 4 paź 2017 12:30

    I bardzo dobrze, na dzień dobry powinien dostać porządny wp....ol. Niech wie co znaczy być ofiarą

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz