Razem na sportowo, wesoło i zdrowo we Wronkach

2017-08-29 13:55:21(ost. akt: 2017-08-29 13:58:43)

Autor zdjęcia: Archiwum

W czwartek, 17 sierpnia w Środowiskowym Domu Samopomocy we Wronkach zorganizowane zostało wakacyjne spotkanie dla dzieci ze świetlicy wiejskiej z Wronek.
Kilka miesięcy temu dzieci wraz z opiekunami zaprezentowały bajkę "Kto jest najsilniejszy?". Przedstawienie miało wspaniałą oprawę muzyczną, scenograficzną i kostiumy.

Społeczność Domu Środowiskowego w podziękowaniu za przedstawienie zaprosiła małych aktorów oraz wszystkie dzieci przebywające na wakacjach we Wronkach do wspólnej zabawy.

Dzieci i ich rodzice uczestniczyli w różnorodnych konkurencjach sportowych, brały udział w zabawie z chustą animacyjną, grały w bule, puszczały mydlane bańki, malowano im kolorowe buźki.

W przerwach między sportowymi zmaganiami zajadały się pieczoną nad ogniskiem kiełbaską. Na deser przygotowano pyszne ciasta.

Uczestnicy ŚDS bardzo zaangażowali się w przygotowanie ciekawych zabaw oraz sędziowali w konkurencjach sportowych, podtrzymywali płomień w ognisku, czuwali nad bezpieczeństwem dzieci. Wszyscy bawili się doskonale.

Katarzyna Bańkowska-Bąk
Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. alkomat #2341551 | 83.6.*.* 2 paź 2017 16:31

    słyszałem, że u was w gminie Cy...lina ma startować na wójta?

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Regina #2318058 | 83.9.*.* 31 sie 2017 20:10

    Tylko Maria Wanda jest w stanie zapewnić rozwój gminie Świętajno. Jest niezalerzna, broni kobiet i demokracji, ma kontakty w Warszawie, to kandydatka na najwyżesze urzędy w gminie !

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)