Ostatni dzień głosowania na ulubioną szkołę jazdy

2017-08-01 09:49:21 (ost. akt: 2017-08-01 10:03:48)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

To już ostatni dzień, by oddać głos swoją ulubioną szkołę jazdy! O północy kończymy głosowanie. W tym momencie na prawdziwą instruktorską potęgę wyrasta Ełk. W pierwszej dziesiątce mamy aż trzy szkoły z tego właśnie miasta.
Jedną z nich jest istniejący od czterech lat Ośrodek Szkolenia Lambo. Szkoła poprzez swój fanpage na Facebooku i innego rodzaju kanały pozostaje w ścisłym kontakcie ze swoimi kursantami i dzięki zebranym opiniom stara się jeszcze lepiej dopasowywać się do oczekiwań swoich kursantów.

— Na bieżąco pytamy naszych klientów co im sprawia największą trudność, z czym sobie nie radzą i staramy się temu przeciwdziałać, proponując odpowiednie pakiety — mówi Rafał Jankowski z OSK Lambdo.

Okazuje się, że dla wielu dużym stresem jest to, że oblewając egzamin, „wyrzucą pieniądze w błoto”. Może dlatego wielkim powodzeniem cieszy się pakiet, który charakteryzuje się tym, że wykupując dodatkowe godziny jazdy, kursanci mają pewność, że w razie porażki na egzaminie szkoła zwróci im pieniądze za egzamin. Szkoła stawia również na to, by instruktorzy, których zatrudnia, byli pełni wyrozumiałości i empatii.

— Mamy dobre nowe samochody, a ucząc teorii korzystamy z najlepszych wydawnictw, ale i tak najważniejszy jest więź, która wytwarza się między nauczycielem i jego uczniem. Dlatego zwracamy uwagę na psychologiczno-pedagogiczne przygotowanie naszych instruktorów. Do jednych kursantów można coś powiedzieć dobitniej i dzięki temu poczują się zmotywowani. Innych takie słowa zniechęcą. Ważne, by każdy uczący potrafił szybko wyczuć, z jakim typem osobowości ma do czynienia.

Głosowanie na szkoły nauki jazy w regionie potrwa do wtorku, 1 sierpnia, do godz. 23.59. Kandydatury przyjmujemy do końca trwania plebiscytu. Mogą je zgłaszać czytelnicy, mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje, organizacje i stowarzyszenia. Tytuł "ELka na 6" otrzymają szkoły, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuł powiatowy przyznamy wtedy, kiedy w plebiscycie wezmą udział minimum trzy szkoły z powiatu.
Szkoła, która zdobędzie największą liczbę prawidłowo oddanych głosów ze wszystkich powiatów, otrzyma wyróżnienie regionalne. Ogłoszenie wyników naszego plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na stronach internetowych Grupy WM. Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie gazetaolsztynska.pl.
Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Xyze #2299532 | 89.231.*.* 1 sie 2017 22:47

  https://www.olx.pl/oferta/oddam-drewno-k ilka-metrow2-CID628-IDnuO2s.html

  odpowiedz na ten komentarz

 2. A gdzie Czesiek #2299388 | 86.29.*.* 1 sie 2017 19:33

  Ze swoim Motorexem?

  odpowiedz na ten komentarz

 3. Kierowca #2299303 | 176.221.*.* 1 sie 2017 17:13

  Z 35 letnim stażem ja bym nikogo nie wybral naszych kierowców uczo tempaki same co nie umiejo jezdzic same

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz

 4. Mat #2299152 | 5.172.*.* 1 sie 2017 13:03

  Lambo? Serio? Zaniżona cena kursu która potem odbijają nie puszczając na egzamin i sugerując dokupienie nadmiarowych jazd. I to święte oburzenie gdy człowiek mówi, że dokształci się u konkurencji...

  odpowiedz na ten komentarz