Kończymy poszukiwania lokalu z duszą

2017-07-03 12:56:16 (ost. akt: 2017-07-03 13:22:49)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Lokale mogą mieć różne dusze: staropolskie i młodopolskie, kresowe i ukraińskie, nowoczesne i tradycyjne. Każdy widzi w lokalu taką duszę, jaką widzi.
Jakiś czas temu ogłosiliśmy poszukiwania Lokalu z Duszą. Teraz to już tylko od was zależy, jaka restauracja, kawiarnia czy pub otrzymają ten tytuł.
Wyjaśnijmy, że nie szukamy lokali, gdzie można smacznie i tanio zjeść. Ani takich, gdzie można zjeść jeszcze smaczniej, ale drożej. Ani ładnych, ani tych z miłą obsługą. Szukamy miejsc, które mają duszę. To może być restauracja, pub, klub albo pizzeria. Lokal, który kusi smakowitymi przekąskami, nastrojową muzyką albo uroczym wystrojem.

To może być lokal nowoczesny, tradycyjny, przestronny albo kameralny. Może oferować wykwintne dania albo bardzo proste. Jedno jest pewne: musi cieszyć nie tylko podniebienie, ale też oko. Po prostu lokal z duszą musi mieć to „coś”, co powoduje, że chce się do niego wracać.

10 zwycięskich lokali zaprezentujemy w dodatku do "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego", w naszych tygodnikach lokalnych oraz na naszych stronach internetowych, w tym mojemazury.pl.

Co jest naszym celem? Chcemy podpowiedzieć turystom, choć nie tylko im, w jakim lokalu warto zostawić parę złotych i absolutnie tego nie żałować, wręcz przeciwnie.

Dzięki czemu? Może dzięki klimatowi lokalu, może położeniu, może jeszcze czemuś innemu? Może po prostu dlatego, że jest w nim urokliwie?
Pełny ranking znajdziecie na gazetaolsztynska.pl w dziale plebiscyty. Głosujemy do 3 lipca do godz. 23.59. Koszt jednego sms-a to 2,46 zł z VAT.
IH


Regulamin: kliknij tutaj