Turniej Dzikich Drużyn już w ten weekend!

2017-06-06 09:13:23(ost. akt: 2017-06-06 09:19:43)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Zespoły, które w najbliższą sobotę zagrają w Turnieju Dzikich Drużyn, będą walczyły na boiskach cały dzień, tak więc zapraszamy kibiców do Kortowa!
Dzisiaj w studio naszej telewizji internetowej GO TV odbędzie się losowanie grup do VII Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”, który odbędzie się już w tę sobotę. Sami jesteśmy ciekawi, kogo z kim połączy los w walce o awans do fazy pucharowej i to nie tylko dlatego, że od kapitanów słyszymy zapewnienia, że na murawie ich ekipy dadzą z siebie wszystko.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, również w tym roku piłkarze pomyśleli o ciekawych nazwach swoich zespołów. Oto przykłady: Stawigudzkie Chłopaki, Piąteczki, FC Wymiatacze, Energetycy, Miazga Łupstych, Sportowe Świry, Młodzi Sarmaci, Ekipa Zdziśka i Wirtuozi Futbolu.
Pierwsze gwizdki sędziów z Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rozlegną się o godz. 9. Do Kortowa zapraszamy też kibiców, którzy swoimi okrzykami zachęcą, a oklaskami nagrodzą dokładne podania, soczyste strzały, piękne bramki i efektowne parady bramkarzy. Rymowane wierszyki, które pomogą złapać wiatr w żagle, są również mile widziane!

O kończyny piłkarzy zadba Grupa Pomocy Humanitarnej PCK, a przy terminarzu rozgrywek pomogą nam pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zwycięzców nagrodzimy natomiast pucharami i medalami, a statuetkami najlepszych zawodników, strzelców i bramkarzy.
I na koniec kibicom, którzy pojawią się w Kortowie, radzimy zostawić trochę sił na wieczorny bój Polaków z Rumunami w meczu eliminacyjnym do mundialu, który za rok odbędzie się w Rosji. Przypomnijmy, że spotkanie na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie się o godz. 20.45, a nasz wielki finał ostatniej kategorii open zakończy się około godz. 18.30.
mp