Turniej Dzikich Drużyn. Na obiad cztery dzikie finały, na deser wieczorny mecz Polaków

2017-05-23 10:00:00(ost. akt: 2017-05-23 15:17:30)
Turniej Dzikich Drużyn ,,Gazety Olsztyńskiej"

Turniej Dzikich Drużyn ,,Gazety Olsztyńskiej"

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Można już wypełniać deklaracje udziału w VII Turnieju Dzikich Drużyn, co jest konieczne, by zagrać. A na zgłoszenie ekipy został tylko nieco ponad tydzień.
Michał Myśliwiec zgłosił Wirtuozów Futbolu, czyli drużynę z Lidzbarka Warmińskiego, dość późno. Jego zespół otworzył listę rezerwowych w kategorii open. Kilka dni temu z udziału w naszym turnieju zrezygnował jednak zespół z Morąga, więc w jego miejsce wskoczyli Wirtuozi.
— Oczywiście, że jesteśmy zainteresowaniu udziałem w waszym turnieju. Bardzo fajnie, że zagramy w Olsztynie! — mówi Michał Myśliwiec. — Braliśmy udział w rozgrywkach kilka lat temu, ale nie udało nam zrobić dobrego wyniku. Teraz zmieniliśmy nazwę na Wirtuozów Futbolu, co to nas zobowiązuje i mobilizuje, więc na pewno powalczymy o jak najlepsze miejsce.


Przypominamy, że udział w turnieju jest bezpłatny, a na zgłoszenia drużyn czekamy do końca maja. Trzeba jedynie wysłać e-mail na adres: turniej@gazetaolsztynska.pl. Na naszej stronie można też już wypełniać deklaracje udziału. Trzeba to zrobić, bo brak deklaracji równa się brak możliwości udziału w rozgrywkach.

VII Turniej Dzikich Drużyn odbędzie się w sobotę 10 czerwca na trzech boiskach ze sztuczną nawierzchnią w Kortowie. Pierwszy gwizdek rozlegnie się o godz. 9, a ostatni mecz, czyli finał w kategorii open, zakończy się ok. godz. 19. Zdążycie więc obejrzeć wieczorne starcie Polski z Rumunią w meczu eliminacji do MŚ 2018.

Przypominamy, że w tym roku gramy w czterech kategoriach wiekowych: 2006, 2003, 1998 i open. Opiekę medyczną zapewni Grupa Pomocy Humanitarnej Polskiego Czerwonego Krzyża w Olsztynie, a o prawidłowy przebiegi meczów zadbają sędziowie z Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

mp