Już za niecały miesiąc rusza Turniej Dzikich Drużyn!

2017-05-12 20:05:43(ost. akt: 2017-05-15 14:17:01)
Turniej Dzikich Drużyn ,,Gazety Olsztyńskiej"

Turniej Dzikich Drużyn ,,Gazety Olsztyńskiej"

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Za niecały miesiąc odbędzie się VII Turniej Dzikich Drużyn. Jest również coraz mniej czasu, by zgłosić swój zespół. Na boisku w Kortowie zameldują się m.in. Orły Kormoran.
Wiesław Giłowejno, opiekun drużyny FC Orły Kormoran, ma jedną radę dla młodych piłkarzy przed naszym turniejem. — Chłopcy mają się po prostu się dobrze bawić, grać fair i czerpać przyjemność z grania — mówi pan Wiesław.
Zespół wystąpi w kategorii 2003 i młodsi. Piłkarze znają się ze Szkoły Podstawowej nr 22 w Olsztynie. Młodzi zawodnicy oczywiście trenują, tyle że nie w klubach, a na orliku. — Mamy typowo podwórkowy skład, czyli bardzo pasujemy do nazwy waszego turnieju — przyznaje Wiesław Giłowejno.

Tylko jeden z zawodników trenuje w Akademii Piłkarskiej Stomil Olsztyn. To Szymon, syn pana Wiesława. — Szymon jest napastnikiem, do niedawna jego piłkarskim idolem był Leo Messi z Barcelony, dzisiaj to Robert Lewandowski. No bo któż by inny! — mówi pan Wiesław. — Fajnie, że chłopcy będą mogli zagrać w tym turnieju.

My tylko przypomnijmy, że w turnieju, który odbędzie się 10 czerwca, wystąpi ponad 50 drużyn z całego regionu, czyli w jednym miejscu spotka się ponad 500 młodych i trochę starszych piłkarzy. Zawody rozegramy w czterech kategoriach wiekowych: 2006, 2003, 1998 i open. Na zgłoszenia drużyn czekamy do końca maja, możecie to zrobić wysyłając e-mail na: turniej@gazetaolsztynska.pl. W treści należy wpisać nazwę drużyny, imię i nazwisko opiekuna lub kapitana oraz numer telefonu komórkowego.

W tym roku odbędzie się już siódma edycja Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”, podobnie jak w ubiegłych latach wszystkie mecze rozegramy na trzech boiskach ze sztuczną nawierzchnią w Kortowie. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godz. 9, ostatnie zakończy się ok. godz. 19. Opiekę medyczną zapewni Grupa Pomocy Humanitarnej Polskiego Czerwonego Krzyża w Olsztynie.

mp


Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. blackpiit #2245243 | 188.146.*.* 14 maj 2017 23:08

    turniej dzikich drużyn a na zdjęciu piłkarze ze stomilu na sparingu z ??????

    odpowiedz na ten komentarz