Na wycieczce w Warszawie. Uczniowie byli na targach pracy i rozmawiali z pracodawcami

2017-04-11 10:16:47(ost. akt: 2017-04-11 10:46:57)

Autor zdjęcia: J. Trzebińska

Uczniowie z klasy II i III Gimnazjum w Lelkowie, wzięli udział w dwudniowej wycieczce zawodoznawczej do Warszawy. Wyjazd został zorganizowany przez Stowarzyszenie Edukacyjno-Oświatowe „Erudycja”, w ramach projektu „Główka pracuje – laboratorium wiedzy w Lelkowie.”
Głównym celem wycieczki było poznanie możliwości rozwoju zawodowego oraz planowania swojej kariery edukacyjnej, ukierunkowanej na zdobycie odpowiednich kwalifikacji zawodowych.

Uczniowie odwiedzili targi pracy, gdzie mieli możliwość rozmowy z pracodawcami, a także mogli skorzystać z prelekcji zawodoznawczych oraz porad doradców i ekspertów. Ponadto uczniowie zwiedzili miasteczko i Park Technologiczny ORANGE, poznali organizację pracy w firmie korporacyjnej i brali udział w warsztatach z rekruterami.

Dodatkową atrakcją było zwiedzenie Stadionu Miejskiego Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaŹródło: Artykuł internauty

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sprawiedliwość #2221467 | 109.241.*.* 11 kwi 2017 20:06

    Ryjki jakieś otepiale.. Widać po facjatach że z myśleniem ciężko..

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz