Karnawałowo w Jurkach

2017-02-06 16:34:27(ost. akt: 2017-02-06 16:36:22)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W Jurkach odbyła się szkolna zabawa karnawałowa. Świetlica Wiejska z tej okazji wypełniła się uczniami w najprzeróżniejszych strojach.
Do tańca akompaniowała orkiestra na żywo. Program imprezy urozmaicono różnymi konkursami. Oczywiście odbył się konkurs na najciekawszy kostium. Bezkonkurencyjny okazał się Szymon Tulkiewicz z pierwszej klasy – przebrany za Michaela Jacksona. Natomiast tytuł najlepszych tancerzy otrzymali Oliwia Korzec i Michał Panasiuk z klasy V. Na koniec „gość” z długą, białą brodą i czerwonym wdzianku rozdał dzieciom prezenty (ufundowane przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Szkoły w Jurkach). Finansowy wkład w organizację imprezy miała również, działająca przy Niepublicznej Szkole Podstawowej, Rada Rodziców.
źródło: NSP w Jurkach


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xyz #2190303 | 79.191.*.* 26 lut 2017 10:55

    Co do artykułu POPIERAJCIE SWOJEGO SOŁTYSA sprawiedliwym byłoby gdyby liczyła się ilość nr. telefonu, a nie ilość zgłoszeń, bowiem lwia część tych zgłoszeń jest wysyłana z reguły z jednego lub dwu telefonów. czyli sołtysi popierają samych siebie. Cieszy się tylko z tego operator danej telefonii. Jak zaobserwowałem, a nie ma to nic wspólnego z uczciwością. Przykładem jest przejście jednego sołtysa w ciągu jednego wieczoru z 12 miejsca na czołowe. Jest bto wysoce nie uczciwe.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz