Oceń swojego wójta lub burmistrza

2017-02-01 14:38:28 (ost. akt: 2017-02-01 14:45:42)

Autor zdjęcia: Redakcja

Teraz możecie oceniać swoją władzę przez cały rok. Uważacie, że radny, wójt czy burmistrz pracują dla dobra ogółu? Stawiacie "TAK". Nie realizują swoich obietnic wyborczych? Stawiacie "NIE".
Tym razem zmieniamy zasady naszego plebiscytu "Tak czy nie dla władzy". Oceniać swoją władzę możecie teraz cały rok, aż do 18 grudnia 2017 r. do godz. 23:59. Raz w tygodniu będziemy drukować najnowsze rankingi w naszym tygodniku oraz w Gazecie Olsztyńskiej/Dzienniku Elbląskim.

Przed przypadającym na 27 maja 2017 roku Dniem Samorządu Terytorialnego opublikujemy specjalny ranking.

Swoim radnym, prezydentom, burmistrzom, wójtom i starostom możecie przyznać głos na "tak" lub na "nie". Tytuły najlepiej ocenianych samorządowców otrzymają ci, którzy będą mieli największą różnicę między opiniami pozytywnymi i negatywnymi.

Poprzez głosowanie wybierzecie najlepiej ocenianych radnych gminy, miejskich i powiatowych danego powiatu. Trzem radnym, którzy otrzymają najwyższe notowania ze wszystkich powiatów dodatkowo przyznany zostanie tytuł najlepiej ocenianych radnych województwa warmińsko-mazurskiego.

Radni wojewódzcy, starostowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie będą przez Was oceniani na poziomie regionalnym. Tu przyznamy tytuły: najlepiej ocenianego prezydenta i burmistrza, wójta, starosty i radnego wojewódzkiego.
Wyniki ogłosimy na łamach tygodników lokalnych oraz w Gazecie Olsztyńskiej.

Laureatów powiatowych plebiscytów "Tak czy nie dla władzy" zaprezentujemy na łamach tygodników lokalnych, laureatów regionalnych poznamy na gali, podczas której wręczymy statuetki tym, którzy będą mieli największą różnicę między głosami na plus i na minus.

Tytuły zostaną przyznane w następujących kategoriach:
1. Prezydent i burmistrz
2. Wójt
3. Starosta
4. Radny miejski
5. Radny gminy
6. Radny powiatowy
7. Radny wojewódzki

Plebiscyt „Tak czy nie dla władzy” trwa od 19 stycznia do 18 grudnia 2017 r. do godz. 23:59. Koszt wysłania SMS: 2,46 zł z VAT

Poniżej TOP 15 wójtów oraz burmistrzów i prezydentów. Na czele są Ci, którzy mają największą różnicę między głosami na plus i na minus.