Spinningiem o puchar „Gazety Nowomiejskiej”

2016-11-02 17:24:52 (ost. akt: 2016-11-02 17:31:02)
Uczestnicy i organizatorzy ubiegłorocznych zawodów o puchar "GN"

Uczestnicy i organizatorzy ubiegłorocznych zawodów o puchar "GN"

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Zbliżają się kolejne Zawody Spinningowe o Puchar „Gazety Nowomiejskiej”. Impreza odbędzie się tradycyjnie na wodzie Wyrobiska w Nielbarku dnia 6 listopada.
Zbiórkę zawodników obok wiaty zaplanowano o godzinie 7, natomiast zakończenie imprezy będzie o godzinie 13.

Zawody mają charakter towarzyski i rozegrane będą w dyscyplinie spinningowej w klasyfikacji indywidualnej. Kategoria wiekowa jest otwarta, a rywalizacja przebiegać będzie w formule „złów i wypuść”. Każdy zawodnik więc musi posiadać odpowiednią siatkę do przechowywania ryb.

Opłata od seniorów wynosi 20 złotych, natomiast juniorzy zapłacą o połowę mniej — czyli 10 złotych. Zapisy na zawody przyjmowane są w sklepie wędkarskim u Pawła Wiśniewskiego przy dużym parkingu (ul. Mickiewicza 1G) do 4 listopada — godzina 16. Telefon kontaktowy to 697 856 116.

Przypominamy, że prawo startu w imprezie mają wędkarze posiadający zezwolenie na czas i miejsce zawodów. Zapraszamy do sportowej rywalizacji i życzymy połamania kijów. Zbiórkę zawodników obok wiaty zaplanowano o godzinie 7, natomiast zakończenie imprezy będzie o godzinie 13. Zawody mają charakter towarzyski i rozegrane będą w dyscyplinie spinningowej w klasyfikacji indywidualnej.