Już 4 października - MAPA WĘDKARZA!

2016-09-30 15:46:46(ost. akt: 2016-09-30 15:58:13)
Na Warmii i Mazurach wędkarstwo cieszy się bardzo dużą popularnością.

Na Warmii i Mazurach wędkarstwo cieszy się bardzo dużą popularnością.

Autor zdjęcia: pixabay.com

Już w najbliższy wtorek wraz z Gazetą Olsztyńską nasi Czytelnicy otrzymają niecodzienny prezent - Mapę Wędkarza z zaznaczonymi najważniejszymi dla wędkarzy miejscami na Warmii i Mazurach.
Wybierasz się na ryby? W takim razie koniecznie zaopatrz się w Mapę Wędkarza , która będzie dołączona do wtorkowego wydania Gazety Olsztyńskiej.

Warmia i Mazury to idealne miejsce dla amatorów wędkarstwa. Setki jezior, rzek i kanałów oraz specjalistycznych łowisk sprawiają, że każdy z wędkarzy znajdzie coś dla siebie.

Z naszą Mapą Wędkarza poznasz adresy najpopularniejszych łowisk, specjalistycznych sklepów wędkarskich i innych miejsc, które wędkarz powinien znać.

Chciałbyś zapolować na króla mazurskich jezior - Szczupaka? Zobacz, gdzie możesz go złowić! Pamiętaj, że Warmia również obfituje w jeziora, w których znajdziesz szczupaki.

Marzy Ci się zmaganie z jedną z największych ryb zamieszkujących nasze jeziora? W takim razie sprawdź, gdzie możesz trafić na suma. Przy odrobinie szczęścia możesz spotkać bardzo dorodne okazy, których złowienie wymaga nie lada umiejętności.

Marzy Ci się wędzony węgorz, samodzielnie złowiony i sprawiony? W tych jeziorach możesz na niego zapolować.


A już 4 października zapoluj na Mapę Wędkarza!