Warmia i Mazury w reality show

2016-09-05 17:23:00 (ost. akt: 2016-09-05 12:51:45)

Autor zdjęcia: Jake Vision

Nawet najgłupszy telewizyjny show może być trampoliną do niegłupiej kariery. Prezentujemy krótką historię romansu mieszkańców Warmii i Mazur z reality show.
Mieszkańcy Warmii i Mazur od samego początku reality show w Polsce, bardzo mocno zaznaczają swoją obecność w tego typu programach. Można powiedzieć, że przecierali szlak innym telewizyjnym gwiazdkom.

W pierwszej edycji programu „Big Brother” mieliśmy dwójkę swoich reprezentantów. – Karolinę Pachniewicz z Olsztyna i Sebastiana Florka ze Stawigudy. Olsztynianka została zapamiętana jako autorka kultowego pytania: „Gulczas, a jak myślisz?”, a mieszkaniec Stawigudy został posłem. Chyba jako pierwszy w Polsce wyczuł, że taki "śmieszkowy" program może być trampoliną do kariery.

Co u nich teraz słychać? Były poseł prowadzi w rodzinnych stronach gospodarstwo agroturystyczne. Na stronie gospodarstwa czytamy: - Do Florka jedzie się szutrowa drogą. Prawie kilometr przez las. Kiedy człowiek już tam trafi, aż żal wyjeżdżać. Jak widać, Sebastian Florek wybrał spokojne życie blisko natury.

Karolina Pachniewicz 9 lat temu wyjechała do Wielkiej Brytanii i od tego czasu mieszka w Manchesterze. Z wywiadów wynika, że znalazła tam swoje mijesce i raczej nie ma zamiaru wracać do Polski,.


W trzeciej edycji polsatowskiego programu „Bar” wystąpił student UWM Paweł Naruszewicz. Odpadł bardzo szybko, ale kamera na tyle mu się spodobała, że rozpoczął karierę dziennikarską. Pracuje obecnie jako reporter w jednym z informacyjnych programów telewizyjnych.

W ostatnich latach bardzo popularne są konkursy kulinarne. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że w najnowszej edycji programu Hell's Kitchen weźmie udział Miss Warmii i Mazur z 2014 roku – Katarzyna Gajewska. Jednak to nie pierwsza mieszkanka naszego regionu w tym programie. Laureatami tego show byli:  Łukasz Kawaller z Olsztyna i Monika Dąbrowska ze Szczytna.

[instagram]https://www.instagram.com/p/BJk2frFjrvR/?taken-by=lukasz.kawaller[/instagram]Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. bialy #2059587 | 89.228.*.* 6 wrz 2016 01:17

  prawda pozdrawiam z Olsztyna

  odpowiedz na ten komentarz

 2. TL #2059368 | 213.34.*.* 5 wrz 2016 17:46

  Przyłóżcie się do tego co piszecie. III edycje BARu wygrał ostródzianin Maciej Kiślewski, w I edycji tego programu była też ostródzianka Małgorzata Bobowska

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

  GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

  Unia Europejska

  VISA MASTER CARD