Oddaj głos na muzea w Olsztynku i Działdowie

2016-07-27 15:00:29 (ost. akt: 2016-07-27 14:31:07)
Muzeum w Olsztynku.

Muzeum w Olsztynku.

Autor zdjęcia: muzeum.olsztynek.pl

Muzea w Olsztynku i Działdowie znalazły się wśród 37 Najlepszych Muzeów Multimedialnych w Polsce. Teraz trwa głosowanie, które wyłoni ostatecznych zwycięzców.
W rankingu tworzonym przez portal kulturaonline.pl znalazły się dwa muzea z naszego regionu. Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie i Multimedialne Muzeum Obozu Jenieckiego Stalag IB i Historii Olsztynka będą rywalizowały m.in. z Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Zamkowym z Malborka i Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

- Chcemy stworzyć ranking najlepszych, najciekawszych muzeów multimedialnych. To ostatnie słowo jest kluczowe. Głównym kryterium będzie bowiem nie tyle unikalna zawartość tematyczna, co sposób jej przedstawiania odbiorcy. Przekaz, który wykorzystuje w pełni zdobycze nowych technologii oraz rzeczywistości wirtualnej i poszerzonej - podają organizatorzy.

Mimo silnej konkurencji, nasze regionalne placówki nie są bez szans. Jeśli chcielibyście wesprzeć muzea z Warmii i Mazur, zachęcamy do oddawania swoich głosów -> ZAGŁOSUJ!

- Na głosujących czekają nagrody, ufundowane przez sponsora naszej zabawy. Jest nią producent herbat Loyd, który przygotował dla głosujących 20 zestawów herbat - zachęcają organizatorzy.

Głosować można codziennie do 14 sierpnia (niedziela)!

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD