ELka na 5 z plusem. Na czele rankingu Ośrodek Szkolenia Kierowców z Działdowa!

2016-07-19 22:49:33 (ost. akt: 2016-07-31 19:21:58)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Coraz więcej `zmian w rankingu wojewódzkim plebiscytu "ELka na 5 z plusem"! Która ze szkół okaże się najpopularniejsza, zdecydują Wasze głosy. Głosowanie potrwa do 31 lipca! To także ostatnie dni na zgłoszenia.
Trwa plebiscyt „ELka na 5 z plusem”, który ma wyłonić najlepszą szkołę jazdy w regionie. Choć tych dobrych w Olsztynie i całym województwie jest wiele, to tylko jedna ma szansę zostać tę najlepszą. O tym, która to będzie szkoła, zadecydujecie wy.

O tym, jak ważne jest szkolenie, wie każdy, kto uczył się jeździć. Co decyduje o tym, że wybieramy tę a nie inną szkołę? — Kierowałem się opiniami znajomych, którzy korzystali już z kursów — mówi nasz czytelnik. — Dla mnie najważniejsza była zdawalność, zanim zdecydowałem się na wybór, sprawdziłem, jak to wygląda w poszczególnych szkołach.


Głosowanie rozpoczęło się 4 lipca o godz. 12 i potrwa do 31 lipca do godz. 23.59. Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie gazetaolsztynska.pl. Kandydatury przyjmujemy do końca trwania plebiscytu. Mogą je zgłaszać czytelnicy, mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje, organizacje i stowarzyszenia, a także szkoły jazdy.

Top 10 szkół w województwie (stan na 19 lipca, godz. 17.45)
1. Krzysztof Kowalski Ośrodek Szkolenia Kierowców KAT.: AM, A1, A2, A, B1, B, C, D, D1, B+E, C+E – Działdowo, ul. Jagiełły 2/4
2. Automagnes Jarosław Polakowski, Bartoszyce, ul. Paderewskiego 51 lok. 3
3. Ośrodek Szkolenia Kierowców Sadłowski Tomasz, Działdowo, ul. Kwiatowa 6
4. Piotr Dawid Kowalski PRYWATNA SZKOŁA NAUKI JAZDY kat A1, A2 ,A, B1,B,C,D,B+E,C+E – Działdowo, ul. Zientary-Malewskiej 1
5. Szkoła Nauki Jazdy Elwoj, Olsztyn, ul. Wilczyńskiego 13/11
6. Szkoła Nauki Jazdy Pasja, Olsztyn, ul. Polna 1c/3
7. Centrum Nauka jazdy, Olsztyn, ul. Mochnackiego 10 lok. 1
8. FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Marcin Bagrowski Nowe Miasto Lubawskie, Grunwaldzka 7
9. AUTO-ECOLE Kusik Krzysztof Szkoła Nauki Jazdy, Rozdroże 26/16/1, powiat nidzicki
10. Centrum Kształcenia Kierowców "PERFEKT" Ryszard GADZIŃSKI, Dobre Miasto, ul. Jana Pawła II

Zobacz, kto prowadzi w powiatach: