Paradowali wspólnie z innymi

2016-06-16 14:46:26(ost. akt: 2016-06-16 14:48:18)

Autor zdjęcia: Archiwum UTW

W dniach 10 – 11 czerwca, dwustu pięćdziesięciu słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Warmii i Mazur wzięło udział w Senioriadzie 2016. Morąg również miał swoich przedstawicieli, którzy godnie reprezentowali zarówno nasze miasto jak i UTW.
Była to już druga, dwudniowa edycja tej sportowo-rekreacyjnej imprezy. Uroczyste rozpoczęcie odbyło się 10 czerwca na stadionie uniwersyteckim w Kortowie. Inicjatorem tej imprezy dla seniorów był Warmińsko-Mazurski Uniwersytet Trzeciego Wieku w Olsztynie. W tym roku organizacji Senioriady podjęła się Jarocka Akademia Trzeciego Wieku w Olsztynie, chociaż wspomagały ją dwie inne olsztyńskie „uczelnie” dla seniorów: poprzedni organizator - Warmińsko-Mazurski Uniwersytet Trzeciego Wieku i Akademia Trzeciego Wieku. Delegacje wszystkich Uniwersytetów wzięły udział we wspólnej paradzie promującej swoje uczelnie. Po rozgrzewce w rytmie zumby, uczestnicy Senioriady 2016 przystąpili do sportowej rywalizacji.
źródło: UTW

Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna