Wielki Bal Sportowy: czekamy na finał plebiscytu na 10 najpopularniejszych sportowców!

2016-01-15 13:30:00(ost. akt: 2016-01-25 12:56:28)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Ci, którzy byli na poprzednich Balach Sportowca, podkreślają, że na tej imprezie po prostu nie wypada nie być. Nic dziwnego, bo nie ma w regionie drugiego takiego balu, gdzie można szaleć do rana na parkiecie z najlepszymi sportowcami. Kto zwycięży w 55. Plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa Warmińsko-Mazurskiego? Głosowanie trwa!
Głosowanie w naszym jubileuszowym, 55. plebiscycie na 10 najpopularniejszych sportowców potrwa do piątku 22 stycznia. Jak więc widać czasu, by oddać głos na swojego faworyta, zostało niewiele. W tym roku oprócz złotej dziesiątki poznamy także sportowy klub roku, piłkarza roku, sportowca Olsztyna, sportowca bez barier, sportowe wydarzenie roku i najpopularniejszego studenta sportowca. Nominacji we wszystkich kategoriach jest aż 340.

Głosowanie odbywa się w dwóch formach: tradycyjnej, za pomocą kuponów, które publikujemy codziennie w „Gazecie Olsztyńskiej”, oraz za pomocą sms-ów o odpowiedniej treści. Poniżej instrukcja i aktualny ranking.

Czytelnicy, którzy zagłosują za pomocą kuponów drukowanych w Gazecie, mogą wygrać aż 30 tys. zł. To nagroda główna ufundowana przez Warmiński Bank Spółdzielczy. Nie zabraknie też innych atrakcyjnych nagród.Jak można wytypować swojego faworyta w którejś z wymienionych kategorii? Wystarczy wpisać w treść sms-a (2,46 zł) kod przydzielony danemu kandydatowi i tego sms-a wysłać na numer 7248. Na wszystkie głosy (także te na kuponach) czekamy jeszcze do 22 stycznia.

W treść sms-a (2,46 zł) należy wpisać kod przydzielony kandydatowi, a sms-y wysyłamy pod numer 7248.

Poniżej publikujemy rankingi głosowania sms-owego, które są aktualizowane na bieżąco. W rankingach nie są uwzględnione głosy oddane za pomocą kuponów, które drukujemy codziennie w "Gazecie Olsztyńskiej".