Przewracali kontenery i wybijali szyby w autach. Grozi im 5 lat więzienia

2015-12-08 14:58:55 (ost. akt: 2015-12-08 15:08:28)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: sxc.hu

Kara nawet 5 lat więzienia, grozi czterem młodym mężczyznom, którzy idąc ulicami Morąga przewracali kosze na śmieci i niszczyli samochody. Podczas przesłuchania mówili, że nic nie pamiętają.
Zdarzenie miało miejsce na jednej z ulic Morąga. Według zgłoszenia jakie otrzymali policjanci, grupa młodych mężczyzn niszczyła elewację budynku, wybijała szyby i przewracała kontenery.

- Funkcjonariusze ustalili, że czterech młodych mężczyzn chwilę wcześniej wybiło szybę w samochodzie mężczyzny za to, że zwrócił im uwagę odnośnie zachowania - podają rzecznicy Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. - Taka forma "zemsty" była widocznie dla nich za mała, gdyz po chwili wybili szybę w oknie mieszkania tego samego mężczyzny, jednocześnie grożąc mu pobiciem - dodają.

W trakcie wyjaśniania sprawy okazało się, że mężczyźni wcześniej zerwali i zniszczyli tablicę rejestracyjną w innym aucie. Sprawcy zostali zatrzymani i trafili do aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty.

- Podczas przesłuchania nie kwestionowali swojej winy, jednak zasłaniali się niepamięcią związaną z wypitym w nadmiernej ilości alkoholem - wyjaśniają policjanci. Za zniszczenie mienia i groźby karalne, grozi im teraz kara do 5 lat więzienia.

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dex #1877319 | 178.36.*.* 9 gru 2015 10:35

    najlepsza kara dla debili to nie areszt czy grzywna,ale solidny wpie.dol

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz