Zagrali dla Sebastianka

2015-12-07 14:41:13(ost. akt: 2015-12-07 14:54:20)
W hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Morągu odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Morągu oraz NSZZ Policjantów.Drużyny rywalizowały w szczytnym celu, gdyż całość środków zostanie przeznaczona na pomoc w rehabilitacji Sebastianka, synka policjantki z Komisariatu Policji w Morągu.
Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu i NSZZ Policjantów, który w Morągu został w tym roku został zorganizowany po raz drugi, przyciągnął zarówno sportowców, jak i kibiców. O zwycięstwo walczyło 8 drużyn, najlepsi okazali się żołnierze z Morąga, drugie miejsce zajęli funkcjonariusze Zakładu Karnego w Iławie a na trzeciej lokacie uplasowali się policjanci z Elbląga. Podczas turnieju najlepszym zawodnikiem okazało się Sylwester Maśka, funkcjonariusz ZK w Iławie, najlepszym bramkarzem został Mateusz Jabłoński reprezentująy Urząd Miejski w Morągu, natomiast tytuł najlepszego strzelca powędrował do Macieja Szydłowskiego, funkcjonariusza Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.Organizatorem turnieju był Komendant Komisariatu Policji w Morągu wraz z NSZZ Policjantów, a współorganizatorem Urząd Miejski w Morągu. Celem przedsięwzięcia była popularyzacja piłki nożnej, podnoszenie sprawności fizycznej oraz wdrażanie zasad fair play. Najważniejszym jednak celem tych rozgrywek było to, że pieniądze zebrane podczas turnieju w całości zostaną przeznaczone na rehabilitację małego Sebastianka, synka policjantki z Morąga.
Honorowy patronat nad tą charytatywną imprezą objął Burmistrz Miasta Morąga.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ha ha #1882506 | 89.228.*.* 16 gru 2015 12:14

    Cel piękny i wielkie brawa. Ale o puchar komendanta komisariatu w Morągu-smiech na sali. Człowiek bez ambicji, tylko patrzy gdzie mu dobrze, jak i jego zastępca. Widać na widowni, jaką popularnością się cieszą. Pewnie siedzi tam Komendant i jego zastępca.

    odpowiedz na ten komentarz