Dziewięć krążków po ostródzkich mistrzostw w taekwondo

2015-10-25 12:00:00 (ost. akt: 2015-10-23 15:16:42)
Zgrana ekipa KS Zamek Expom Kurzętnik w Ostródzie

Zgrana ekipa KS Zamek Expom Kurzętnik w Ostródzie

Autor zdjęcia: Arch. klubu

Kickboxerzy Zamku Expom Kurzętnik w miniony weekend wzięli udział w Mistrzostwach Polski Północnej w Taekwondo, które odbyły się w Ostródzie.
Z racji tego, że mieliśmy blisko, skorzystaliśmy z zaproszenia. Mogliśmy skonfrontować swoje umiejętności z innymi szkołami walki i choć nie byliśmy w najsilniejszym składem, udało nam się zanotować kilka wartościowych wyników, co mnie, jako trenera, bardzo cieszy.

Ponadto nasza zawodniczka Karolina Lewalska wcieliła się w rolę sędziny na turnieju, gdyż przepis wewnętrzny Polskiej Unii Taekwondo mówi, że na każdą ósemkę zawodników klub ma obowiązek wystawić sędziego. Karolina miała już styczność z sędziowaniem, więc wybór (za jej zgodą) padł na nią.

Trzeba przyznać, że można ją, jak i całą ekipę Zamkowców, pochwalić za udział i zaangażowanie w zawody. A o koncentrację nie było łatwo... Turniej trwał od godziny 9.00 do późnych godzin wieczornych.

Rezultaty uzyskane przez moich zawodników:

Seniorzy:
Piotr Kołakowski — 1 miejsce, light contact
Damian Chiliński — 3 miejsce, light contact

Juniorzy
Patryk Rzepka — 2 miejsce, light contact
Szymon Podlaszewski — 2 miejsce, light contact

Kadeci
Wiktor Wilkanowski — 1 miejsce, light contact
Kamil Wiśniewski — 2 miejsce, light contact
Paweł Kendziorski — 2 miejsce, light contact
Krystian Rzepka — 4 miejsce, light contact
Paweł Szreder — 2 miejsce, semii contact

Młodzicy
Adam Szeliga — 2 miejsce, semii contact

Dzieci
Czarek Kowalkowski — 4 miejsce, soft stick (walka na piankowe pałki)


Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Kołak ;D #1844574 | 46.239.*.* 28 paź 2015 10:45

  Hahah ;D Anonimowcy, nie spinajcie się tu teraz, bo to tylko pokazuje jak jesteście słabi w tym co robicie. Jak dopada was frustracja to odpalcie sobie jakiś edytor testu i tam wylewajcie żale oraz smutki, zapisujcie to sobie gdzieś na dysku, a nie zaśmiecacie internet. To jest sport i każdy robi to co uważa. Ostróda to był turniej dla każdego wiec również i wy wybitni oraz najlepsi "Anonimowcy" spinacze internetowi, mogliście tam zawitać. Jeśli jednak coś was zatrzymało i przeszkadzają wam dzierżone przez nas tytuły- zawsze możecie je odebrać, przynajmniej mi ;D W tym celu zapraszam na naszą salkę treningową, gdzie argumenty się zmieniają i wyjaśnić można sobie wszystko dosadnie oraz jednoznacznie.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. On #1843143 | 164.126.*.* 26 paź 2015 20:35

   Ja o niebie a zawodnicy z sekcji o chlebie. Postawiłem tezę - żaden z Was się do niej nie odniósł. Najbardziej ujmujące jest stwierdzenie - Dali zaproszenie to pojechaliśmy a co to było to już nie ważne.... Ehhhh I to jest właśnie to o czym piszę. Dlaczego żaden z Was nie napisze - tak, rzeczywiście to odłam od Federacji Ogólnokrajowej, który nie jeździ na olimpiady i inne znaczące imprezy itp. I o to mi właśnie chodzi - Myślicie że gdyby były to zawody zorganizowane przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego to ktoś by z Was cokolwiek tam zdobył??? Dlatego Was tam nie zaprasza się na zawody bo nie jesteście zawodnikami taekwondo a kickboxingu. Jak staracie się odpisać coś rzeczowo i z sensem to proszę bardziej użyć do tego głowy.

   odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

   1. młody #1842859 | 109.196.*.* 26 paź 2015 15:23

    chcesz żeby się przedstawił, zacznij od siebie to taka zasada dobrego wychowania, i on nie oczernia a pisze opinie na którą ma prawo i trochę ma w tym racji. O Poziomie zawodów niech świadczy fakt razem wzięło udział 180 zawodników i zawodniczek a rozdano ponad 160 medali. A skoro to to wiadomości z naszego powiatu to warto też wspomnieć jak wypadł klub z Nowego Miasta i klasyfikację klubów w której nie było już tak kolorowo. Te informacje powinny być zawarte aby być rzetelnym i nie manipulować super wynikami

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    1. On #1842387 | 31.175.*.* 25 paź 2015 22:58

     Ludzie co to za nowe Federacje??? Kickboxerzy nie mający pojęcia o taekwondo jadą na zawody i zdobywają medale? Śmiech się robi w sporcie - Odłam Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego powołał swój związek i tytułuje też imprezy Mistrzostwami Polski - niebawem stanie się tak, żę w tych sportach walki będziemy mieli samych mistrzów kraju a na arenach międzynarodowych - tych znaczących i liczących się nie będzie polskich zawodników bo są za słabi. Nie wiem co to się dzieje ale dla mnie wyniki to się robi w lekkiej atletyce, zapasach itp - tam przejść do rangi mistrza województwa czy regionu to jest wyczyn a tu - jedziesz na imprezę - stoczysz 2-3 walki i jesteś mistrzu :)

     Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (4)