Czterej zawodnicy Zamku na mistrzostwach w Otwocku

2015-10-17 10:20:44 (ost. akt: 2015-10-23 22:17:23)
Od lewej: Piotr Kołakowski, Paweł Kendziorski, Paweł Szreder i Damian Chiliński

Od lewej: Piotr Kołakowski, Paweł Kendziorski, Paweł Szreder i Damian Chiliński

Autor zdjęcia: Arch. klubu

Tym razem to Otwock był areną kickboxerskich zmagań kickboxerów z KS Zamek Expom Kurzętnik w formule kick light. W Pucharze Polski swych sił próbowali doświadczeni zawodnicy. Tacy, którzy są na początku swojej przygody ze sportami walki też mieli swój turniej — Masters Cup .
— Do Otwocka zabrałem czterech zawodników. Dwóch seniorów, czyli Piotra Kołakowskiego (kat. 79 kg) i Damiana Chilińskiego (kat. 84 kg) oraz dwóch kadetów starszych — Pawła Szredera (kat. – 63 kg) i Pawła Kendziorskiego (kat. + 69 kg). Walki odbywały się na dwóch matach, na których rywalizowało około 170 zawodników z kilkudziesięciu klubów z różnych części kraju — relacjonuje Leszek Jobs, trener Zamkowców.

Kurzętniccy zawodnicy oprócz kolejnych doświadczeń przywieźli do domu trzy krążki — wszystkie były brązowe. Medale są dziełem Damiana i dwóch Pawłów. Piotr tym razem uplasował się poza strefą medalową.

— W przypadku Piotra start w tej formule był, można powiedzieć, debiutem. Piotr dużo lepiej czuje się w formule full contact z kopnięciami od pasa w górę. Już wkrótce ruszamy na Mistrzostwa Polski młodzieżowców do Kalisza, gdzie będzie szansa dla Piotrka na poprawę wyniku — komentuje trener.

Przy okazji zaprasza dzieci i młodzież, zarówno dziewczęta, jak i chłopców na treningi do Kurzętnika. Trener udziela informacji pod numerem 502 415 621. kajooKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. młody #1837749 | 109.196.*.* 17 paź 2015 22:36

    no i takie zdjęcie jak i relację rozumiem, pełen profesjonalizm, gratuluję wyników

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz