Zdrowie to najcenniejszy kapitał

2015-09-24 09:57:43(ost. akt: 2015-09-24 10:07:45)
Wioletta Śląska-Zyśk

Wioletta Śląska-Zyśk

Autor zdjęcia: archiwum

Warmińsko-Mazurski Dzień Profilaktyki to okazja do pogłębienia swojej wiedzy o zdrowiu.
Nadal można zapisać się na I Warmińsko-Mazurski Dzień Profilaktyki. To doskonała okazja, aby spotkać się ze specjalistami, którzy pomogą nam zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. W tym dniu do dyspozycji uczestników będą lekarze oraz przedstawiciele firm oferujących produkty związane ze zdrowym stylem życia, u których będzie można zasięgnąć bezpłatnej porady. Wśród prelegentów będą między innymi specjaliści z zakresu nefrologii, diabetologii, onkologii i kardiologii. Eksperci z różnych dziedzin będą dzielili się fachową wiedzą, która nie jest dostępna na co dzień. Będzie można dowiedzieć się czegoś o profilaktyce chorób, ale też o tym, jak poprawić zdrowie, cieszyć się życiem i dobrym samopoczuciem.

I Warmińsko-Mazurski Dzień Profilaktyki odbędzie się 3 października w hotelu Omega w Olsztynie. Wydarzenie jest częścią drugiej edycji akcji „Bezpieczna przyszłość”. Jej pomysłodawczynią jest lek. med. Anna Słowińska z Oddziału Klinicznego Chemioterapii polikliniki MSW w Olsztynie. Naszą ambasadorką została wicemarszałek Wioletta Śląska-Zyśk, która podzieliła się z nami swoimi sposobami na zdrowie i dobre samopoczucie.

— Zdrowie to kapitał, który pozwala nam osiągnąć nasze cele, satysfakcję i spełnienie w życiu, czyli „Bezpieczną przyszłość” — przekonywała pani marszałek.

Dbanie o zdrowie nie jest ani czasochłonne, ani bardzo skomplikowane. — Przede wszystkim trzeba chcieć. W codziennym pędzie zdarza się nam odżywiać nieregularnie, nie zwracamy uwagi na zdrowe posiłki i nie mamy czasu na ruch. Ale musimy pamiętać, że jesteśmy najważniejszymi osobami w swoim życiu. Dbając o siebie, dbamy też o swoich najbliższych. Dlatego warto próbować — zachęcała nasza ambasadorka.

Nie ma rzeczy cenniejszej niż zdrowie, dlatego zachęcamy mieszkańców i mieszkanki Warmii i Mazur do wzięcia udziału w wydarzeniu. Uwaga! Liczba miejsc na wykładach jest ograniczona! Zapisać można się telefonicznie (tel. 89 539 74 02) bądź korzystając z tego formularza

Źródło: Gazeta Olsztyńska