Napisz „chceinternet.pl!” i zrób zdjęcie! Do wygrania nagrody!

2015-04-16 10:00:00(ost. akt: 2015-05-19 21:00:03)

Autor zdjęcia: chceinternet.pl

Weź udział w naszym konkursie! Wystarczy na nasz adres e-mailowy przysłać zdjęcie z dopiskiem chceinternet.pl. Jakie? To zależy tylko i wyłącznie od waszej kreatywności.
Uwaga, przedłużamy konkurs. Zgłoszenia przyjmujemy do 12.06 do godz. 23:59, głosowanie trwa do 15.06 do godz. 23:59. Zapraszamy do zabawy!

.........................................................

Popierasz rozwój internetu szerokopasmowego na Warmii i Mazurach? Weź udział w naszym konkursie! Zasady są proste. Wystarczy do wysłać na adres: plebiscyty@gazetaolsztynska.pl zdjęcie (o wielkości nieprzekraczającej 5 MB) z napisem chceinternet.pl. Wpiszcie też swoje imię i nazwisko oraz że akceptujecie regulamin konkursu. Tylko tyle. A co ma być na zdjęciu oprócz napisu? To zależy tylko i wyłącznie od waszej kreatywności, którą w głosowaniu sms-owym ocenią nasi czytelnicy. Liczy się pomysł, napis może być nawet na zwykłej kartce, ale umieszczony w taki sposób, by zwracał uwagę i był czytelny.

Równolegle z konkursem zdjęciowym przeprowadzany będzie drugi konkurs, polegający na wypełnianiu ankiet. Będą one dostępne na naszej stronie plebiscyty.wm.pl, a także w Gazecie Olsztyńskiej i w tygodniku od 24 kwietnia. Wypełnione ankiety trzeba będzie wysłać do nas e-mailowo lub w sposób tradycyjny. W obu konkursach na laureatów czekają atrakcyjne nagrody - znajdziesz je w Regulminie .