Zgłosił zabójstwo. Okazało się, że to złamane serce

2014-10-10 10:40:39(ost. akt: 2014-10-10 10:47:13)
Pijany 40-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych za bezpodstawne wezwanie policji. Dzwoniąc do dyżurnego zgłosił, że zabił swoja dziewczynę. Policjanci natychmiast zareagowali i pojechali na miejsce zgłoszenia. Okazało się, że to nie zabójstwo lecz złamane serce.
W czwartek, 9 października, oficer dyżurny policjantów ze Szczytna otrzymał telefoniczne zgłoszenie od 40-letniego mieszkańca Jedwabna. Mężczyzna poinformował, że zabił swoją dziewczynę. Na miejsce zgłoszenia natychmiast pojechali policjanci. Okazało się, że nikomu nic się nie stało. Zgłaszający był pijany, a jego dziewczyna cała i zdrowa. Mężczyzna tłumaczył, że wezwał policję, bo rozstał się ze swoją partnerką, a całą sytuację wymyślił. Policjanci za bezpodstawne ich wezwanie ukarali 40-latka mandatem karnym w wysokości 500 złotych.Tylko ciekawe informacje:


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na szczytno.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. podobny przypadek... #1504680 | 178.56.*.* 10 paź 2014 19:22

    na terenie gm.Pasym,po kłótni męża z żoną.Ona nie odzywała się do niego,to on wezwał pogotowie ratunkowe że żona zaniemówiła.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz