Dzieci wzięły udział w " Kulturalnej sobocie z MOK"

2014-09-17 10:42:44(ost. akt: 2014-09-17 10:48:56)

Autor zdjęcia: MOK Korsze

Ostatnia w tym roku „Kulturalna Sobota z MOK” tradycyjnie zgromadziła dzieci z całej gminy Korsze.
Dzieci z terenu gminy i Korsz miały kolejną okazję uczestniczyć w projekcie realizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Korszach. Dzieci wzięły udział m.in. w zumbie, karaoke. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z masą solną. Najmłodsi lepili zwierzątka, słoneczka i wiele innych.

Dzięki Państwu Biełowieżec dzieci otrzymały słodkości. Nasi darczyńcy przekazali słodkie bułki, faworki, chleby. Jesteśmy wdzięczni za pomoc i wsparcie naszych działań.

Specjalnie dla naszych uczestników do Korsz przyjechał Teatr Duet z Krakowa. Aktorzy przedstawili bajkę pt. „Wilk i Zając w mieście”. Barwne postacie wzbudziły wiele pozytywnych wrażeń. Interaktywna bajka zaangażowała całą widownię do aktywnego uczestnictwa w przedstawieniu.

Na zakończenie spotkania odbyło się ognisko z kiełbaskami. Przy muzyce i płonącym ognisku dzieci przed powrotem do domów miały okazję się jeszcze posilić.


Tylko na ostatnie spotkanie do naszego ośrodka przybyło ponad 100 osób. Przez cykl czterech kulturalnych sobót łącznie odwiedziło nas ponad 550 osób.

Cieszymy się, że nasza oferta obejmuje całą gminę. Każde dziecko ma możliwość uczestnictwa w naszych spotkaniach. Dzięki pomocy Burmistrza Korsz dzieci mają zabezpieczony transport do naszego ośrodka. Na wyróżnienie zasługuje również postawa naszych stałych wolontariuszek. Zawsze możemy liczyć na pomoc Reginy Bartoszuk i Krystyny Rynkiewicz. Podziękowania należą się również dla właścicielki Sklepu Spożywczego Anecie Kozłowskiej za nieodpłatne przekazanie pieczywa.


Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia dziękujemy. Kolejne spotkania rozpoczniemy wiosną przyszłego roku.

Tekst: Tomasz Lenkowski MOKPochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj