Ostatni dzień zgłoszeń do przeglądu muzycznego!

2014-07-30 17:01:45 (ost. akt: 2014-07-31 10:45:45)

Autor zdjęcia: Archiwum zespołu

W czwartek (31 lipca) mija termin zgłaszania się do Przeglądu Muzycznego "Gazety Olsztyńskiej"! Tylko do godziny 23:59 możecie nadsyłać swoje zgłoszenia. — A warto to zrobić. Każdy z nas ma szansę na wygraną i wielką karierę — zachęcają wykonawcy, którzy już wzięli udział w przeglądzie.
Do przeglądu muzycznego zgłosiło się już 26 wykonawców, którzy marzą o wielkiej karierze. — Jest nas naprawdę dużo! Ale słuchajcie, warto zgłaszać się dalej. Musi nas być jeszcze więcej, każdemu z nas może się udać — zachęca Oscar Jensen z zespołu The Second Chance.

Początkowo zespół składał się z dwóch muzyków, którzy zaczęli grac w 2008 roku jako Drop Shot w Olsztynie. Przez 5 lat szlifowali swoje umiejętności w pubach i na imprezach Warmii i Mazurach, żeby mocnym uderzeniem przebić się jako zespół The Second Chance.

— Musicie wyjść do ludzi. Sława i pieniądze same wam nie zapukają do domów — podkreśla Oskar Jensen.

— Emocje są coraz gorętsze. Zgłaszajcie się do nas i sprawdźcie, czy jest miejsce na waszą muzykę — zachęca Katarzyna Staszko, wokalistka The Lollipops i przewodnicząca jury tegorocznego przeglądu.


ez