Funkcjonariuszka Straży Miejskiej w Olsztynie najlepsza w kraju

2024-10-12 11:00:00(ost. akt: 2024-10-11 14:20:35)

Autor zdjęcia: Straż Miejska w Olsztynie

Funkcjonariuszka olsztyńskiej straży miejskiej zdobyła tytuł Mistrzyni Polski podczas prestiżowego Biegu Przełajowego o Nóż Komandosa, pokonując czołowych zawodników służb mundurowych. Na 28. edycji zawodów, będących jednocześnie Mistrzostwami Polski, wyróżniła się także w kategorii Open Kobiet.
Funkcjonariuszka olsztyńskiej straży miejskiej odniosła spektakularny sukces na 28. edycji Biegu Przełajowego o Nóż Komandosa im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego, który odbył się 5 października 2024r. Zawody te, będące jednocześnie Mistrzostwami Polski Służb Mundurowych w crossie, to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju dla przedstawicieli formacji mundurowych. Każdego roku przyciągają najlepszych zawodników z różnych służb, w tym elitarnych jednostek wojskowych i specjalnych.

Nasza funkcjonariuszka, reprezentując Straż Miejską w Olsztynie, zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii „służby miejskie i specjalistyczne. To osiągnięcie oznacza, że pokonała najlepszych zawodników z różnych formacji mundurowych, w tym przedstawicieli służb lokalnych i specjalistycznych.

Co więcej, w rywalizacji indywidualnej Open Kobiet, gdzie startują czołowe biegaczki z różnych służb mundurowych w Polsce, nasza reprezentantka zajęła 4. miejsce. To szczególne wyróżnienie, biorąc pod uwagę wysoki poziom zawodów.

Gratulujemy tego wyjątkowego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne starty!