W końcu powiedzieli sobie magiczne "tak". Aleksander Śliwka już po ślubie

2024-05-12 14:49:03(ost. akt: 2024-05-12 14:52:24)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do artykułu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do artykułu

Autor zdjęcia: PAP

Aleksander Śliwka i Jagoda Gruszczyńska, znani i szanowani w polskim świecie sportu, postanowili wreszcie zalegalizować swój długotrwały związek. Para, która jest razem od ponad dziewięciu lat, zorganizowała uroczyste wesele, na którym pojawiło się mnóstwo prominentnych sportowców. Którzy z nich świętowali ten wyjątkowy dzień wraz z nowożeńcami?
Cała społeczność kibiców polskiego sportu wyczekiwała tego dnia z niecierpliwością. Aleksander Śliwka, reprezentant Polski w siatkówce, wreszcie stanął na ślubnym kobiercu z Jagodą Gruszczyńską, siatkarką plażową.

Chociaż zakochani są ze sobą od niemal dziesięciu lat, dopiero teraz zdecydowali się zalegalizować swój związek. Początki ich relacji były niezwykłe — mimo że Jagoda od razu przypadła do gustu siatkarzowi, ten ze względu na swoją nieśmiałość nie odważył się na pierwszy krok, pozostawiając inicjatywę przyszłej partnerce.

— Jagodę zapamiętałem z tego, że imponowała mi swoją grą. Oczywiście podobała mi się również jako dziewczyna, natomiast z powodu mojej dużej nieśmiałości nie byłem w stanie ani zagadać, ani nawiązać jakiegoś krótkiego dialogu, więc to wszystko rozgrywało się bardziej w mojej głowie — wspominał 28-latek w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Ich związek, będąc zawodowymi sportowcami, nie był pozbawiony trudności. Zarówno zawodnik reprezentacji Polski, jak i jego partnerka, starsza od niego o trzy miesiące, często mieli problem z znalezieniem czasu dla siebie, czasem spotykając się jedynie na lotnisku.

Jednakże, mimo tych trudności, udało im się przetrwać próbę czasu.

— Czasami spotykaliśmy się tylko na lotnisku, mijaliśmy się. W tej chwili wiemy dobrze, że było warto — zdradził dziennikarzom śniadaniówki.

Wreszcie nadszedł czas na ślub Aleksandra Śliwki i Jagody Gruszczyńskiej. Uroczystość odbyła się nad Jeziorem Rożnowskim, a licznie zgromadzeni goście, w tym wielu znanych sportowców, uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Zdjęcia z uroczystości zostały udostępnione na profilach mediów społecznościowych m.in. Aleksandra Wachowicza, Bartka Bednorza i Łukasza Kaczmarka.

Goście, którzy bawili się na wydarzeniu w pięciogwiazdkowym hotelu, postawili na klasyczny elegancji - panowie zachwycali w ciemnych, stonowanych garniturach, podczas gdy panie wybrały nieco bardziej zróżnicowane kreacje.

— Kolejny krok! Szczęścia i miłości dla młodej pary! — napisał na mediach społecznościowych Artur Szalpuk, zawodnik reprezentacji Polski.

— Dzisiaj kalorie spalamy w tańcu — relacjonowali Damian Wojtaszek i jego żona, Kinga.