Marcin Możdżonek kandydatem na prezydenta Olsztyna

2024-02-22 12:13:22(ost. akt: 2024-02-22 13:36:47)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Były siatkarz i olsztyński przedsiębiorca Marcin Możdżonek oficjalnie ogłosił swój start w wyborach prezydenckich w Olsztynie. To szósty kandydat, który stanie w wyścigu po najważniejszy urząd w mieście.
Marcin Możdżonek to 39-letni przedsiębiorca i były siatkarz, który obecnie kandyduje na urząd prezydenta Olsztyna. Sportowiec swoją karierę zakończył zaledwie niecałe 4 lata temu, bo w 2020 roku jako zawodnik Asseco Resovii Rzeszów. Od 2023 roku Modżonek od kilku miesięcy pełni funkcję prezesa Naczelnej Rady Łowieckiej, gdzie przez ostatnie 10 lat odbył staż łowiecki i zdobył pozwolenie na broń.

O rozpoczęciu przygody politycznej przez Marcina Możdżonka mówiło się od dłuższego czasu. Sam siatkarz przyznaje, że przed wyborami parlamentarnymi dostał propozycję startu do Sejmu z pięciu różnych ugrupowań, jednak żadnej nie przyjął. Teraz pomimo różnych spekulacji wystartuje na prezydenta Olsztyna z własnego komitetu wyborczego jako bezpartyjny kandydat.

Marcin Możdżonek póki co nie przedstawił swoich list ani konkretnego programu wyborczego. Kandydat bardzo podkreślał, że zależy mu na tym, aby przyciągnąć do Olsztyna duże firmy z zakresu IT i rozwijać biznes. W kwestiach sportowych Możdżonek uważa, że należy koniecznie przeanalizować koszty utrzymania hali Urania i koniecznie wyremontować lub nawet zbudować od zera nowy stadion.

kg

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. jwr #3113818 22 lut 2024 23:14

    Wg. mojej i znajomych oceny Pan Możdżonek jest najbardziej obiecującym kandydatem na Prezydenta Olsztyna . Kariera sportowa to jedno pasmo sukcesów dzięki ciężkiej pracy i osobistym wyrzeczeniom. Pan Marcin jest gwarantem uczciwości i rzetelności. Wielkim atutem kandydata na Prezydenta napewno jest to , że nie jest ubabrany w polityczne partyjne gry , matactwa i krętactwa . Życiorys Pana Marcina gwarantuje rzetelne, uczciwe rządy na które większość olsztyniaków czeka od lat. Powodzenia .

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)