Tragedia w Olsztynie. Ruch na ul. Mazowieckiego jest całkowicie wstrzymany [ZDJĘCIA]

2024-01-21 17:25:25(ost. akt: 2024-01-21 19:19:40)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Do tragicznej sytuacji doszło dziś (niedziela 21 stycznia) około godz. 16:30.
Z informacji, które udało nam się uzyskać z wiaduktu na ul. Mazowieckiego (dawna ul. Obiegowa -red.) najprawdopodobniej skoczyła osoba, która nie przeżyła upadku. Prawdopodobnie to próba samobójcza, jednak dokładne okoliczności zdarzenia, w tym udział osób trzecich badają policjanci pod nadzorem prokuratora.

— W niedzielę oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że kobieta miała skoczyć z wiaduktu w rejonie skrzyżowania ul. Żołnierskiej i Mazowieckiego w Olsztynie. Na miejsce natychmiast wysłano służby ratunkowe, niestety pomimo natychmiast przeprowadzonej akcji reanimacyjnej kobieta zmarła. Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą oraz technika kryminalistyki. O zdarzeniu poinformowano prokuratora. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn śmierci kobiety — przekazuje mł. asp. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Aktualnie ul. Mazowieckiego w kierunku al. Sikorskiego jest w całości zamknięta dla wszystkich pojazdów. Ruch w drugim kierunku odbywa się normalnie.

Karol Grosz

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak