Komentarze prawej strony na konferencję prasową premiera Tuska

2023-12-28 10:02:06(ost. akt: 2023-12-28 10:02:49)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: pap

Konferencja prasowa Donalda Tuska, w czasie której m.in. wypowiadał się na temat zamachu na media publiczne, wywołała lawinę komentarzy w sieci.
Komentujący w sieci zwrócili przede wszystkim uwagę na wypowiedzi obecnego premiera o przyjęciu mediów publicznych, które Tusk określił jako zgodne z prawem.

— Boże, jak ten Tusk łże, łże w żywe oczy, manipuluje, pomija fakty, a wokoło grzeczniutcy dziennikarze zadający pytania tak ostre jakby martwili się o jego zdrowie, samopoczucie i wypoczynek. Tylko społeczne zaangażowanie może przełamać przemilczenia i cenzurę mainstreamu, tchórze i ćwierćinteligenci przecież tego za nas nie zrobią — czytamy.

— "Jesteśmy przekonani o tym, że działamy zgodnie z prawem”. Donald Tusk, 27.12.2023. To się zawsze zaczyna tak samo — pisze kolejny.

— "Donald Tusk sugeruje, że „prezydent postanowił na polecenie Jarosława Kaczyńskiego stać się jednym z narzędzi destrukcji państwa”. Oni kolejny raz zaczynają tę samą operację, której kres - uprzednio - nastąpił 10 kwietnia 2010 roku…" — skomentował internauta.

Setki komentarzy

"Przychodzę do pracy. Tusk mówi, że okupuję budynek. WTF"
"Donald Tusk mówi, że ustawę trza przygotować w konsensusie. Dlatego posłał pułkownika Sienkiewicza, osiłków i służby do mediów publicznych."
"Tusk zapowiedział, że będą głosować uchylanie immunitetów wszystkich, którzy złamali prawo. Doskonała samokrytyka, trochę ich jest w Koalicji 13 grudnia"
"Słyszycie co ten Tusk mówi? On mówi, że to PiS blokuje funkcjonowanie mediów publicznych"
"Tusk zapowiedział, że wszyscy posłowie PiS, którzy okupują budynki TVP i PAP będą mieli uchylone imunitety. Wygląda na to, że ministrowie Kamiński i Wąsik w więzieniu to za mało. Zaraz dołączy do nich 100 innych. Moja ocena? Tusk jest pod straszną presją. Boi się i robi błędy."
"Wszyscy będą siedzieć".

Tekst ukazał się na portalu wpolityce.pl


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. as. #3112818 28 gru 2023 16:55

    Nienawiść i stres powodują takie błędy Tuska... Tyle, że przez nie staliśmy się już bantustanem w środku Europy, bo prawo u nas jest takie, jak rozumie je nasz premier...

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Ja. #3112805 28 gru 2023 12:45

    Co za brednie! Kacze odwracanie kota (Alika) ogonem! Należy natychmiast zakończyć okupację budynków publicznych a nie pisać głupoty oderwane od rzeczywistości.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz